top of page

Algava uue 9-kuulise energiatsükli ja uue nädala olulisemad teemad

Uue 9-kuulise sünnitsükli energiate ülevaade

SÜNNITSÜKLI PÕHITEEMAD – LASE VOOL KANDA, LOOMULIKKUS, ANDESTUSE JÕUD, LAHENDUSED

Uue 9-kuulise sünnitsükli algus, mille jooksul toimub hinge tasandil ettevalmistus selleks, et me üheksa kuu pärast leiaksime iseennast oma unistuste täitumise seest. Väga kasulik teha selge otsus, mida sünnitsükkel sulle tooma tuleb. Mis on see põhiline eesmärk või taotlus/otsus, mida sa nüüd kasvatama hakkad? See hakkab järgnevatel kuudel ennast lahti rullima.

Suur 9-kuuline tsükkel koosneb omakorda 13-päevalistest tsüklitest. Iga lühitsükkel aitab sul sinu suurele unistusele sammukese võrra lähemale, mida sa päriselt kogeda tahad.


9-kuulise sünnitsükli põhiteemaks on mäletamine, et elu ongi üks suurtsüklite jada. Kui me hakkame muutustele vastu, elule vastu, siis me põhjustame stressi. Aga vooga kaasa minnes võid meeldivalt üllatuda, kuidas asjad kulgevad. Lase loomulikkusel ennast kanda. Lõdvestu ja sinu seest hakkab loomuldasa loomulikul moel midagi kerkima. Lõpeta maskide kandmine. See, mis on sinu südamesoov, seda tead sina. Sa tead, mida sa tahad. Selleks ei ole vaja üldse pingutust, see on sinu hingega kooskõlas, mida sa kogeda tahad. See tuleb ise oma oma jõuga sinu enda energiavälja. Sul on vaja lihtsalt olla avatud sellele kogemusele. Luba asjadel voolata. Sa lubad endal unistada, kui unistus tuleb. Sa lubad endal olla tänulik juba ette selle eest, et see unistus saab täituda. See on loomulikul moel asjade voolata lubamine.

See, mida sa südames sügavalt tunned, igatsed - see on see, mida elu tahab sulle tuua. Tee otsus

„MINA OLEN AVATUD. MA VÕTAN VASTU SELLE, MIS MU ELLU TAHAB TULLA.“

Anna asjadele ruumi ja usalda, et kõik toimib kõige paremal moel. Asjad on täpselt nii, nagu nad olema peavad. „Ma aktsepteerin, et nii nagu hetkel on, ongi täiuslik.“ Kogu aeg Algallikas juhatab nii, et kõik toimib kõige kõrgema plaani kohaselt.

 

Selle tsükli põhiliseks eesmärgiks on aidata meil mõista ANDESTUSE JÕUDU. Ma annan kõik enda vastupanud oma minevikule, iseendale ja kõigele. Ma annan kõik vabaks, kus ma olen veel arvanud, et nii ei tohi või nii ei ole õige või nii ei ole ilus või mis iganes ma olen arvanud, et me oleme eksinud või valesti teinud. Elu õpetab, et anna kõik need kohad nüüd lihtsalt vabaks, et sa ei jääks sinna korduvatesse mustritesse. Andestamisega lased lihtsalt sellest kohtumõistja rollist lahti. Läbi lahtilaskmise tuleb sinusse kergus ja sa tõused oma teadvuses loomuldasa loomulikul moel koheselt kõrgemale tasandile, kus sa tajudki maailma täiesti uuel moel.

 

Täielik valgustumise tsükkel, kus me võtame kõiki enda kogemusi kui enda toetust, mis on meid suunanud rohkem iseendaga kontakti. Enesearengu käigus hakkan ma üha enam selgemalt meenutama, kes ma tegelikult olen. Elu kutsub meid võtma oma elu juhtimine täielikult enda kätte. Sina otsustad, kuidas su elu minema hakkab. „MINU ELU LÄHEB IGA PÄEVAGA AINA PAREMAKS.“ Nii hakkad ka järjest rohkem selle kohta märke ja taipamisi saama.

Meie kõikide enda vastutusel on see, missuguse ühiskonna me enda ümber loome. Enesele andestamine on väga oluline. Lapsevanematena endale andestamine. Selleks, et tulevased põlvkonnad saaksid siin planeedil elada õnnelikumana, saame me kõik anda oma panuse. Lõpetada vimma pidamine, vabastada ja tõusta kõrgemale, mis toobki meid tagasi paradiisi. Paradiisi sagedus ongi selline, kus me usaldame ja teame, et igasugune vastuseis elule põhjustab kannatusi. Aga kui me aktsepteerime olukordi, siis saab meile ellu tulla inspiratsioon - kuidas me saame teha paremini, kuidas leida lahendus, uue struktuuri üles ehitamine. Võitluse asemel keskenduda lahendustele ja minevikust kinni hoidmise asemel keskenduda uue loomisele.

Tsüklid, oma südamega kontakt, usk ja ruumi andmine – lasta kõikidel olla nii nagu nad on. Elu kutsub meid olema austavad kõikide suhtes.

 

08. – 14. juuli nädala energiate ülevaade

 

NÄDALA PÕHITEEMAD – SIIRIUSEENERGIA, SISEMINE RAHU

Nädal on hästi kõrges energiasageduses, - kaastunne, sügav empaatia, mõistmine, tähelepanelikkus, halastus, sõbralikkus, kergendus, teadvelolek. Kõik sellised omadused ja kvaliteedid saavad sellel nädalal väestatud.

Sünnitsükkel algab portaali avatuse päevaga. Kõrgesse energiasse sisenemiseks väga kasulik Algallikaga suhelda, mediteerida, küsida juhatust, et kuidas ma saan elada kõige armastavamana, mis ma olla oskan „Palun juhatust, kuidas olla täielikus kaastundes, kuidas olla täielikus sõbralikkuses, nii et ma ei riiva ega haava ennast ega teisi.“ Igaüks meist on kutsutud võtma vastutuse oma energiate eest. Me ei saa teisi muuta. Aga kui me muudame enda väljaantavaid laenguid, saame ka teiste poolt peegeldust ja teistsuguseid kogemusi vastu. Kui tunned väsimust, siis võtagi rohkem aega puhkuseks. Võimalikud suurte valguspakettide allalaadimised. Väsimus või üliaktiivsus on märgiks, et võtaksid energiakehale vajalikku puhkust, et sa saaksid õigeid energiaid endasse ankurdada.

 

Nädala põhiteema sisevaikus, kontakt sisemise rahuga. Ole rahu sees, isegi igapäeva toimetusi tehes. Tegelikult me saame alati meenutada, et kõik see sagin toimugu täieliku rahu sees. Sel nädalal mediteeri, rahune, tunneta, võta vastu armastuse juhatus – nii saad vastu võtta kõrged võnked.

Hea, et meie energiakeha oleks loodusega kooskõlas. Meile on kasulik ja vajalik osata olla rahulikult. Siis oskame ka oma energiaid teadlikult suunata ja kasutada. Kui sa soovid tuua ennast sügavamasse joondusesse omaenda kõrgema olemusega ehk naudingu, õnne olemusega, siis soovitav kuulata meditatsiooni „Avanemine armastusele ja seksuaalsusele“.  

 

 

Nädala energiate ülevaadet saad vaadata siitkaudu:


Meditatsioon AVANEMINE ARMASTUSELE JA SEKSUAALSUSELE

MAISE MAAILMA LOOMULIK OSA ON SOOV KOGEDA ÕNNELIKKU SUHET JA SEDA KÕIKIDEL OLEMISE TASANDITEL.

Läbi selle meditatsiooniseansi olen loonud selged taotlused ja energiavoo, et kes osalevad, saaks ise ühendust omaenda kõrgema mina väljenduse, mäletamise ja olemusega.


Õnnistusega

Stella

Comentários


bottom of page