top of page

Alanud lühitsükkel ja nädala põhilised energiad

Lühisükli põhilised energiad – järgmised 2 nädalat


9. juulil algas tsükkel, mis hakkab Maa märgis peale ja juhatab meid Kuumärki ehk siis kokku sulamine, kus Maa energia ja Kuu energia lõimuvad. See võib tulla vägagi raputav aeg, mis paneb meid proovile: kas suudame rahusse jääda? Kas suudame vooga kaasa minna isegi, kui me ei tea, kuhu see voog meid täpselt viib? Kas lubame elul end kanda uutmoodi uutesse kogemustesse?

Magical Dimensions Oracle Cards and Activators
Magical Dimensions Oracle Cards and Activators

Kuna on ka kahaneva kuu aeg, siis on võimalik, et kerkivad üles teemad, mis on jäänud kuhugi nurka seisma, lõpetamata projektid, mis vajavad lõpetamist. Võimalik, et tuleb ette segaseid momente, kus ei tea mida teha – siis on soovitav pöörduda mõttes oma kaitseinglite ja vaimsete teejuhtide poole, et nad sind juhataksid. Ole teadlik, et praegu suunatakse meid iseennast toetama ja väestama. Me ei ole sel teekonnal üksi, oleme koos valgusabilistega, meie esiemad- ja esiisad tunnustavad ja toetavad meid teiselt poolt loori.

Liigu vooga kaasa. Ära klammerdu sellesse, mis on olnud. Praegu saad teha kergelt suuri sisemisi liikumisi. Ära ürita hoida puuna maapinnast kinni, vaid ole kotkas, kes tõuseb suure tuulega lendu ja kes laseb suurel armastuse vool end kaasa kanda just selles suunas, kuhu sinu kõrgem juhatus sind juhatab.


Uue kuu loomine toimub 17. juulil kl 17.32 – kuni sinnamaani võib tajuda, et ei ole mõtet nii palju oma tuleviku üle otsustada, vaid pigem tõmmata otsi kokku, tõmmata joon alla neile asjadele, kuhu ei taha rohkem panustada. Oleme kantud siis, kui on vastastikune toestuse ja väestatuse tunne. Kui väestatuse tunnet suhtlemises või suhtes ei ole, siis on võimalik, et ei ole mõtet sinna rohkem panustada. Võimalik, et teine osapool ei ole järgi jõudnud ja ei saa täpselt aru, mida sina mõtled.SOOVITUS SUHETE VALLAS


Suhetes tasub olla kannatlik, järeleandlik ja lasta igaühel kogeda seda, mida nad kogevad. Inglise keeles on väljend let them ehk luba kõigil olla ja teha neil, mida nad tahavad – ära ürita teisi ümber teha, neid oma tahtmise järgi painutada, vaid liigu ise vooga kaasa. Kui näed, et sinu voog läheb kiiremini, mine kaasa oma vooga. Seesugune suhtumine ja edasiliikumine toob väga palju võimalusi.


Märgid juhatavad sind, sünkroonsused aitavad sulle kaasa, sa leiad enda õige tee üles. Õige tee tuleb, kui oled selleks valmis. Valmisolekuks on vahel tarvis mõnedele asjadele head aega öelda või lasta neil muutuda ja transformeeruda nii, nagu parasjagu tunne juhatab.


Kuna eelmine tsükkel oli hirmude üles tõstmine ja julguse leidmine, siis on igaüks saanud eelnevate nädalate jooksul endasse julgust koguda. Elu usaldamine on treening, seda tuleb endasse harjutada. Elu ei anna sulle rohkem, kui see, mida jaksad teha ja kanda – seega oled valmis, oled valmis uueks loomiseks. Amon Ra räägib sellest, et mis meie eludes toimub, on jumalikult juhatatud. Kes seda loeb, on piisavalt kõrges energias, et vastu võtta enda kõrgem potentsiaal. Amon Ra hoolitseb selle eest, et kõrgemad õpetajad täidaksid oma elu kokkuleppeid ja nad aitavad sekkuda.


Kui midagi on hakanud valesti nihu minema, siis saadakse meile taevane sekkumine ja sellised sekkumised on tulnud ootamatustena ja plaanid segi lüüa. Kui plaanid on olnud egopõhised või midagi on mittekohaselt otsustatud, siis valgusmaailm aitab meid õiges suunas tagasi ja aitab olla meil oma valgusega taas kooskõlas. Valgustatus ei ole muud kui loomulik olek, kus võtad vastu inspiratsiooni enda kõrgemalt olemuselt, oled heasüdamlik kõige – nii enda kui teiste suhtes. Heasüdamlikkus ei tähenda, et teed ainult head nägu, see tähendab, et sa oled oma südamega heas kontaktis. Heasüdamlikkus on oma südamega, oma südame juhatusega, heas kontaktis elamine. Kui mingi sündmus või kogemus näib olevat teistmoodi, kui tahaks, siis selle asemel, et hakata kiruma, sajatama, et oi, miks küll selline elu, siis selle asemel öelda: ma usaldan, Universum näita, miks just see on parim? Sellise suhtumisega saad jällegi inspiratsiooni ja juhatust, miks just selline kogemus pidi tulema, et saaksid jälle edasi liikuda täpselt nii, nagu see sinu kõrgemaks hüvanguks on.

Nädalaenergiad 10-16 juuli

Võivad tulla võimsad vaimsed mõistmised. Mõtisklemine ja meditatsioon annavad väärtuslikku teavet. Ole rahus. Ülempreestrinna, peaingel Haniel saavad sind toetada. See nädal kutsub meid kanaldama ja tervendama kohti, kus oleme tundnud pettumust, viha, solvumist, et me saaksime edasi liikuda ja mitte lihtsalt planeerida edasi liikumist, vaid ka päriselt astuda esimesed sammud.


Lepituste, andestamiste ja voolata lubamise aeg, et luban kõigel voolata – mis tahab elust minema voolata, las voolab, mis tahab kohale voolata, las voolab või kui tunnen, et tahan ise kuhugi voolata, siis luban endal selle vooga kaasa minna. Ehk siis ei takista asjade kulgu, lasen asjadel kulgeda vastavuses kõrgeima potentsiaaliga. Mis aitab kulgemise lubamisele kaasa, kui on vastuseis? Tuleb soovitus, et vaata, kas kaardilugemise, tee ise endale kaardilugemist, puhasta oma kolmandat silma, avasta endas intuitiiv, kes läbi oma tunnetuse hakkab vaatama, mis oleks kõige kõrgem kogemus. Meid suunatakse sügavamale, teadvustamisesse. Kui sa tunned, et sa ei ole kuskil nõnda vastu võetud, nagu sa oled, siis armasta ennast esiteks ise nii, nagu sa tahad, et sind armastatakse ja teiseks liigu edasi sinna, kus sa tunned vastuvõetutust.


Selleks, et tunda vastuvõetust ei ole vahel vaja muud, kui et keegi lihtsalt kuulab sind ära, kuulab lõpuni täielikult ära. Kui tunned, et sinu elus on kõik super, siis paku teistele oma elus tuge ja armastust, et ka nemad saaks tunda, et nad on vastu võetud nii, nagu nad on. Iseenda aktsepteerimine, enda tunnete ja sisemise maailma täielik vastuvõtt.


Teadvusta, et sa ei ole kunagi üksi, sinu kaitseinglid on alati sinuga. Kui sa tunned, et sul ei ole kellegagi rääkida, siis kirjuta oma kaitseinglitele kiri, kirjuta, milles sa vajad abi, millist toetust sa vajad, millist lahendust sa ootad, milliseid tundeid sa tahad jälle tunda, missugust nägemust sa tahad saada. Lase kõigel endast välja voolata, ära hoia midagi tagasi. Kirjuta igapäevaselt natuke ja vaata ehk hakkab sulle ka läbi meditatsioonide või unenägude vastuseid tulema – kirjuta need enda jaoks üles, ära tõkesta end. Tea, et sinu jaoks on kõik hea võimalik, ära lepi mingite palukestega.


Praegu koged ilmselt nende taotluste ja soovide tulemust, mida oled kevadel istutanud ja praegu suve alguses lähevad kasvama. Vahel võivad need kasvamised olla valulikud või näida keerulisena. Seega tea, et enne kui sa jõuad punktist A punkti B, siis suunab elu meid tihtipeale läbi punktidest nagu E, F või B, enne kui oma peatusesse välja jõuad, sest siis õpid vajalikud oskused selgeks. Nii, et kui sa ei ole kohe jõudnud oma soovide manifesteerumiseni, siis vaata, kuidas need vahepealsed olukorrad on sind kasvatanud, toetanud ja aidanud – ehk on just need olnud kogemused, mida sul on tegelikult vaja olnud selleks, et kui sa selles uues olukorras oled, siis oskad seal olla. Võib-olla see toob ka kergendust ja sisemise rahu kogemust.


Kui sul on probleeme oma vaimse, füüsilise või mentaalse tasakaalu saavutamise ja hoidmisega, soovitan teha seda energiaharjutust nimega SPIRAALPÜHE. Läbi selle protsessi saad ennast laadida toetava ja tervendava kuldvalgusega, et ennast aidata. Leiad selle kuni K hommikuni https://www.inspiratsioonikool.ee/meditatsioon


Kui soovid vaadata kaardilugemist neil ülaltoodud teemadel ja ka päevade kaupa energiate lühianalüüsi, saad seda teha mu YT kanali VIP-liikmena siitkaudu:
Õnnistusega

Stella

Comments


bottom of page