top of page

999 PORTAALI KINGITUSED – veel on mõned päevad aega neid vastu võtta

Juba 3. septembrist alates, kuni 11. septembri südaööni on avatud 999 portaal, mis on ülivõimas kõrgemate dimensioonide ja iseenda kõrgema olemusega koostöö toetamiseks lausa taevalik võimalus.Mida ma olen tajunud, mida see võimas portaali avatuse aeg aitab luua:

* õppetunnid, mis on sul varem jäänud pooleli, nendega teeb Universum praegu järeleaitamistunde – nii kaua korrutatakse sulle, mida sul on vaja teada, kuniks see kohale jõuab (korduvad unenäod, sümbolid, sõnumid, kaardilugejate antud info jne – neil päevil ole kohe eriti tähelepanelik, sest loorid on õhukesed – sa taipad asju, mis varem olid sulle mõistetamatud – kui vaid valid olla infole avatud!)

* ootamatud vaatenurgad, mis pakuvad rahuldust, ei tekita kokkusurutuse tunnet

* taipamised omaenda suutlikkuse kohta

* kergendus seoses mingi teemaga, mida oled kaua endas kedranud

* väga suurte karmaprotsesside lõppsirge – saame aru, miks miski vajalik oli

* tugev toetus loomeprojektidel, mis on su kõrgema olemusega kooskõlas

* asjad, mis kohe üldse ei suju, on vaja õppida Universumilt abi küsima usaldades, et vastused tulevad jumalikult õigel hetkel

* kellelegi ei anta praegu liiga palju, et selle liiga paljuga valesid asju ei hakataks elus toetama – seega, kui tunned, et sul on puudus – vaatle, kas oleksid seda ressurssi kuidagi ebatervislikult hakanud kulutama

* puuduse tunne on õpetaja ja praegu on hea mõista, mis see õppetund on

* väga hea aeg, et alustada või jätkata südamele lähedaste teemade edasiarendusega – sina astud ühe sammu, Universum sinu eest 1000!

* on oluline mõista, et nr 9 pole veel uus tsükkel, aga see on ettevalmistusaeg – seega ole kannatlik enda ja teistega, igaühel on oma tempo, kuidas asju teha, nii ka sul endal – tunneta, mis tempos elada tahad?

* suurepärane aeg, et luua oma sisemises perekonnas korrastatust

* oma sisemise mehe ja naise omavaheline harmoonia algab oma sisemise ema ja sisemise isa harmoonilisest abielust sinu sees – väga hea aeg ja koht, et see täielikult kõrgemasse potentsiaali tuua!

Light Oracle – Maandus

Kellel on neil päevadel paha olla, teil on energiakeha tasakaalu vaja viia ja juured alla! See on puhas õndsus, mis saab siia Maa peale laskuada läbi meie kehade. Olen ise juba mitmeid päevi saanud seda kõike imelisust lausa kuhjaga nautida ja õpetuse, kuidas ka teile seda õnnistustevoogu edasi anda. Selle puhuks salvestasin spetsiaalse meditatsiooni. Juhendatud meditatsioon on meelerännak, kus sinu enda sisemine tarkus saab valida, kui kõrgete sagedustega ta valib kokku lõimuda.


Võimalik, et kui esimesed korrad nö palju tunda pole, on selleks, et su sisemise alateadvusega on kõigepealt vaja puhastustööd teha. Usalda protsessi. Võid seanssi kuulata mitmeid kordi, aga päevas mitte rohkem kui 2 x, sest seadistus võtab aega.

See meditatsioon on mõeldud eelkõige neile, kes on hakanud endas ära tundma, et vaatamata sisemisele tunnetusele oma elu põhjalikult ümber seada, on vanad rollimängud endiselt nii tõmbavad olnud, et on justkui lihtne "samasse pange" jälle ja jälle astuda. Aga tegelikult tahaks sellest nõiaringist välja astuda.


Ja mitte lihtsalt välja, aga oma unistuste ellu sisse. Seega selline suure õnnistustevoo vastuvõtmine, mis ei lase teiste (negatiivsetest) projektsioonidest enam ennast häirida. Võtame oma väe tagasi!Seansi põhiteemad:


1) maagiline enese armastamise voo võimendamine


2) armastuse inglite, kaitseinglite õnnistused ja tervendus


3) valgusmaailma abiliste ja abiväega enda ümbritsemine ja koostöö (alustamine) või/ja jätkamine


4) abielu omaenda sisemise ema ja isa vahel (eriti vajalik, kui sa selles elus pole õnnelikus abielus sündinu olnud või oled tajunud, et su ema ja isa eales ei austa tegelikult teineteist ja seeläbi tunned sisemist pingestatust oma eri osade vahel)


5) sisemise lapse vastuvõtmine oma sisemiste vanemate poolt e oma väe iseendale tagasi ammutamine puhtuse hoituses


6) uuestisünd ja sünnikanali traumade vabastus (kui neid oli) armastuse energias – kui olid hinge traumad sünnihetkest, siis nende kohtade ümbritsemine tervendava valgusega


7) maandus ja oma kõrgema missiooni jaoks ressurssidega ühendus energeetiliselt


MP3 kuulamine ja alla laadimine:


Õnnistusega

Stella Shakti

コメント


bottom of page