top of page

4.-10. märtsi nädala energiate ülevaade

NÄDALA PÕHIENERGIA – INSPIRATSIOON, LAHTI LASKMINE, LÕDVESTUS


Suurepärased uudised ja inspiratsioon, kuidas saab veel paremaks minna. Oleme teinud enda sees mingisugused olulised nihked, mis on kaasa toonud avardumise, läbi mille meie mõtetes suurem puhtus ja selgus. Kui me ise sisaldame positiivseid, õnnistavaid, usaldavaid mõtteid, tõmbame magnetina ligi ka järjest rohkem selliseid kogemusi, mis meid panevad naeratama, on siira rõõmuga kaetud ja laetud.


Sinu palvetele vastatakse väga mitmetel erinevatel loovatel viisidel. Ideed on otse Algallika poolt inspireeritud. Kui sa tunned mingit hoovust enda sees, siis julge astuda vajalikke samme, et elada pidevas hoovuses, tunnetuses ja tugevuses. Vastavalt sisetundele tee tegusid, mis sinu unistuse täitumist ka toetavad, mitte lihtsalt rääkida sellest. Tegutse selles suunas.

 

Sellel nädalal on kasulik sügavalt mediteerida, rahuneda, lõdvestuda. LASTA KÕIK LAHTI ENDA SEES.


Kui me laseme kõigest lahti, siis jääb järele vaid see, mis on südamega kooskõlas ja see hakkab ennast üles ehitama, kui me oleme sellele pühendunud.


Julge võtta igapäevaselt aega. Kui sa lased kõik lahti, vaata, mis sinu seest siis üles kerkib, kui sa meditatsioonist väljud. Mis tuleb su mõtetesse, tegudesse, missugune hoovus sind kandma hakkab? Kui sa tunned sellega seoses head tunnet, siis liigu julgelt edasi. Sinu sisetunne juhatab sind hästi. Tähtis ongi oma kehaga olla kontaktis. Kui kehaga kontakt on mingil põhjusel vähenenud või ei ole nii mõnus voog, siis on soovitus kindlasti teha joogat, tantsida, mõnuleda. Teha midagi, mis paneb kehas head energiad liikuma. Võib käia ka massaažis või vannis. Võta sellist aega, kus sa saad panna jalad ülespidi kasvõi mõneks minutiks päeva jooksul.

 

Igasugune lõdvestus on praegu sinu inspiratsiooniallikas. Kui tunned takerdumist ja raskust, võta aeg maha ja katsu rahuneda - näed, kuidas imed hakkavad lahti rulluma.

On ka kohti, kus meil tuleb teadlikult tegutseda. Kasuta tervemõistuslikkust. TUNNETA OMA KEHA. Kui kehas on väsimus – lõdvestu, võta rahu paus, hinga sügavalt, tee aken lahti, käi looduses - katsu olla maandatud. Kui oled liiga lodev, pikutad, siis on aeg rohkem liigutada. Sa pead ise tunnetama, kus tasakaalupunktis sul on vaja rohkem ennast toetada, missugust rõhku kuhu suunata.

 

Nädala energiate ülevaadet saad vaadata siitkaudu:


Meditatsioon HIRMUDE JA MUREDE VABASTAMINE ootab huvilisi kuni K hommikuniÕnnistusega

Stella

Comments


bottom of page