top of page

4-10 detsembri nädala energiad


OMA TÕES ELAMINE


Meid pannakse praegu proovile, kui palju me kuulame teisi, kui palju me kuulame ennast ja kellel me laseme enda elu eest otsustada. Kui tunned survestamist, meesenergia survestab (reeglid ja käsud, kuidas asjad peavad olema, mida tohib ja mida ei tohi), siis selles kohas on vaja jääda endas kindlaks, kasvatada enda meesenergiat. Küsi endalt: „Kas see ühtib minu tõega või ma olen mõjutatav välisest energiast ehk teiste tõde on kõrgem?“LASE VABAKS


Sind aitab lihtsalt kergusesse tulek. Tervenda oma naisenergiat ning anna kõik teemad enda sees vabaks, anna kõik armastusele tagasi. Seejärel tuleb meisse kergus ja rahu, me ei püüa olukordi kontrollida, vaid võime teha taotluse
„Sündigu kõrgeim kõikides eluvaldkondades. Ilmutagu ennast kõrgeim potentsiaal ja kergus.“


Sellega me lõpetame elule vastuvaidlemise ja võitlemise, anname endast parima. Loome selged taotlused, mida me tahame, siis anname kõik vabaks. See on armastusega koostöö, mida me õpime, kui me tuleme südametasandil elama.


Kui südametasand tasakaalust väljas, siis üritatakse teisi mõjutada, survestada. Kui inimesed tulevad survestamise energiaga, siis sulle ei anta vaba valikut. See tekitab tegelikult vastuseisu ja siis võid hakata endas kahtlema. Väline info on teistsugune, kui sinus on.


Meil on vaja ikkagi usaldada enda sisetunnet ja teadvustada, et asjad võivad teistele inimestele näida täiesti teistmoodi. Neil on omad filtrid ja kohad, omad hirmud ja egokihid, mida nad alles puhastavad. Puhtas ruumis, puhtas armastuses ja valguses, ei ole survestamist. Kõik voolab.


Oleme praegu päiksetsükli keskel. Tuleks tulla täielikult oma väesse, ise valida, mida vajad. See ei tule niisama. Ma valin ennast kuulata. See on enda otsustada. Ma olen armastusega üks. Ma ei pea olukordi kontrollima, ei pea kedagi ümber tegema, kedagi veenma, ma ei pea kellelegi mitte midagi selgitama. Aga mul on vaja jätta oma oma süda avatuks. See otsus peab olema enda sees, sest nii lihtne on süda sulgeda ja hirmu pärast peitu pugeda. Mitte kunagi mitte midagi teha, sest kõikidel on midagi viga ja igal pool on mingid probleemid. Kui me läheme sellisesse depressiivsesse kohta, siis võime tajuda täielikku pimedust. Istud nagu kotis, mingis leinaprotsessis, mingis puuduse tundes. Need kohad on ka võimalik endas vastu võtta. Lasta lihtsalt olla ja siis sisemine leek jälle särama panna. See on vaba valiku küsimus, vaba tahe.


Praegu on olnud solgutamise aeg. Mitte lasta sellel ennast rivist välja lüüa, vaid võtta seda kui kutset. Nagu puudki saavad juurduda hästi tugevalt maasse, kui tuul neid raputab. Meil on ka raputust vaja päris enda olemusse kohale tulemiseks, selleks et me saaksime nendeks tugevateks iseenda väljendusteks, kes me päriselt ja tõeliselt oma seesmises olekus oleme, et me laseme sellel välja kiirguda. Meie ellu tulevad inimesed, kes aitavad meid testida. Need inimesed ei ole kuidagi eksinud või valed, vaid nad teevad enda arvates parima. Neil on selline sisemine juhatus. Ei ole mõtet kellegagi pahandada või kedagi millekski tembeldada. Olla tänulik, sest nad on aidanud meil jõuda veelgi sügavamale enda tõe ja enda olemusega kontakti. Ka meie ise mängime teiste inimeste eludes seda rolli. Võime näha, kuidas inimene tõmbub eemale, aga hakkab ise otsustama ja ise tegema. See koht on täiuslik, usaldame. Kui me tunneme, et oleme midagi teinud enda tunde vastu või oleme näinud, et kõik ei ole nii läinud, nagu me tahame, võime me kasutada ka andestamist. Andestamine - me lihtsalt laseme selle kohe lahti.

LASE VABAKS – viha või punnitamine loob kaose. Kasuta loovust, kergust, intuitsiooni. Kui see puudub või vajab tervendamist, siis anna endale tugev taotlus: „Tervendan oma naisenergiat ning annan kõik teemad vabaks enda sees.“


Igaühel on vaja valida. „Mina valin, mis elu ma elan. Mina valin kuulata iseennast.“


Soovid leida suurema sisemise rahu ja sära? Teemant-tervenduse 3. faasi seanss on just selle jaoks! http://inspiratsioonikool.ee (sobib kuulamiseks ka esimest korda kogejaile, ei pea eelnevad faasid läbitud olema).


Sellel seansil me vabastame väiksemaid energiakeskuseid e tšakraid. Nende puhtusest ja korrastatusest sõltub ka suuremate energiakeskuste töö meie kehas.

Need väiksemad energiakeskused on paljuski seotud sellega, kuidas on meie elus andmise-saamise suhe. Et saaksime kogeda tasakaalustatud partnerlust enda ja universumiga – et tunneksime end toetatuna ja kiirgavana.

Ka aitab see seanss luua tugevama ühenduse Maa-energia e külluse ja rahu ja usalduse vooga ning väestame ka ühendust Kõrgema Minaga e lõpmatu inspiratsioonivooga.

Kui see teema kõnetab ja kutsub sind, siis oled teretulnud seda alla laadima http://inspiratsioonikool.ee kaudu

Õnnistusküllast voogu! Stella Shakti

Comentários


bottom of page