top of page

30.10 - 06.11 nädalasõnumid: palun lõpetage õuduse toitmine!

NÄDALA PÕHITEEMA: ÜLEVAADE, KORRASTUS


Väga hea aeg teadvustada, teha ülevaade, korrastada, mida võtta veel sellesse aastasse kaasa ja mida jätta. Otsustada, millise kogemusega oleme aasta lõpuks ühele poole jõudnud ning mida sel aastal ei tee ja oma pead sellega enam ei vaeva. Teha endale päeva-, nädala-, kuukava.


Oleme praegu 9-kuulise uue sünnitsükli alguse osas, mis aitab meie uuel iseendal sündida. Eelmised 9 kuud sünnitasid meid sellesse kohta, kus me praegu oleme.


Võimalik, et oled avastanud enda jaoks midagi väga olulist just hinge tasandil, hingelises kasvus. Selle järgneva nädala jooksul saame me teha vastavad korrastused ja ülevaatused, et kuidas ma siis aastasse 2024 tahan siseneda ja kuhu ma tahan jõuda ka 9 kuu pärast.


Missuguseid kogemusi on mul vaja praegusel hetkel korrastada, üle vaadata, seadistada, et see kõik saaks olema kõikide kõrgeimaks hüvanguks?“HALLOWEEN


On kahaneva kuu aeg ning nädala alguses tähitatakse halloweeni. Soovitus teha selleks ajaks endale tugev kaitse peale, kuna hästi paljud inimesed vaatavad õudusfilme. Tuleb teadvustada, et see ei ole meelelahutus, kui keegi tunneb hirmu. Kui inimesed armastavad õudust ja valu, näitab see seda, et midagi on vaja meie energiasüsteemides korrastada, see ei ole vaimselt terve olek. Kes kasutab meelelahutusena vägivalda, hirmu ja õudust, siis palun teadvustage, et selliselt on võimalik, et manifesteerite seda enda eludesse ka reaalses elus. Seda tuleb lihtsalt teadvustada. Paljud inimesed õnneks järjest rohkem ärkavad üles ja saavad sellest aru.


Vabastame need energiad – taotleme puhtust, korda, selgust, helgust ja oskust tulla nendest valukehamängudest välja.


UUS OTSUS, MUUTUS, KOGEMUS


Väga oluline teema siin nädala alguses ongi lõpetada iseenda valukeha toitmine, kus on raske ja valus. Mitte rääkida lugusid oma halvast elusaatusest, mitte vaadata õudusfilme, mitte tegeleda sellega, mis on valesti ja halvasti. Meid ei toeta mineviku taganutmine ja ennast haletsev energia.


Kui on minevikust sellised teemad üles jäänud, siis teha teraapiaid – spetsiaalseid tervendusprotsesse, kus nende teemadega tegelemine on transformeeriv. Väljendades oma kogemusi ja neid ümber transformeerides, saame me tagasi oma väe. Väga kasulik oleks sellel ajal praegu võtta rohkem aega maha.


Kui on olnud sellised rasked hingelised läbielamised, siis eelkõige pöörata pilk enda sisse ja küsida, „Mis hetkel minu sisemine mees- ja naisenergia omavahel enam ei suhelnud? Mis hetkel ma hakkasin tegema asju, mida ma tegelikult teha ei taha? Millal hakkasin ütlema jah asjadele, millele ma tegelikult tahan ei öelda? Mis hetkel ma valisin ennast reetma hakata, et elu mulle selliseid kogemusi on toonud, kus ma olen end tundud reedetuna või raskelt?“


Ja kui ma teadvustan, kus need kohad on olnud, siis ma saan ka rahulikult samm-sammult teha plaani, kuidas ma nendest mustritest välja saan tulla. See ei ole koht, kus endaga pahandada, vaid see on see, kus me saame vaadata, kuidas ma senini elanud olen.


Mis võiksid olla nüüd need praktilised sammud, kuidas ma saan uutmoodi elada, et luua uutmoodi kogemusi. Ja nendes uutes kogemustes kuidas saan jääda stabiilseks.


Üks asi on küll mõelda, et jah – ma võiksin teha nii, aga teine asi on ka oma sõna pidada ja päriselt tehagi, ollagi stabiilne oma otsuses.


Mitte nii et ühel päeval mõtlen, "ma rohkem ei tee seda, aga siis ikkagi teen", "ma tahan seda, ikkagi vist ei taha", aga "ma hakkan sellega tegelema, aga vist ikkagi ei tegele", et sellised vastukäivused meie seest tuleb ise ületada ja vahetevahel ongi vaja kasutada täiesti toorest jõudu, kus ma lihtsalt kasutan oma otsuse jõudu, et

  • NÜÜD ON NII, ET ALLA SELLE MA ENAM EI LEPI.

Niikaua, kui me lepime asjadega, mis meile tegelikult ei meeldi, niikaua ka loome neid kogemusi juurde. Keegi ei vastuta selle eest, et meie oleme nii leplikud olnud või nii kannatlikud või „me oleme nii hea südamega“. Tegelikult on selle all hoopis uskumused, et ma ei väärigi paremat. On olemas jutumehed ja on need inimesed, kes ka reaalselt tegutsevad. Selleks, et jõuda jutu tasandilt tegutsemise tasandile, on vaja anda vabaks hirm muutuse ees. Kõik muudatused toovad meid paremuse suunas. Kui me tahame midagi muuta, siis meil on vaja teha see esimene samm ise ja hakata jälgima, missuguseid märke siis elu meile tooma hakkab. Võib kasutada sellist taotlust, et

  • MA USUN, ET ELU TOETAB JA KANNAB MIND JA KÕIK LÄHEB VÄGA HÄSTI.


Imelist uut nädalat!

Armastusega

Stella


Meditatsioon MERINEITSI KINGITUS ootab huvilisi kuni T õhtuni: https://www.inspiratsioonikool.ee/meditatsioon


P.S. Alates novembrist saate mu kodulehe kaudu tellida soodushinnaga raamatuid.


Comments


bottom of page