top of page

28.08-03.09 täiskuunädala energiad

Väga võimsa uue nädala energiate ülevaade – võta kõrvale mõnus teetass ja paar minutit – need teadmised võivad olla elumuutvad!

Täiskuuhetk on N 31.08.2023 04:35. Enne seda on väga kasulik enda teadvus häälestada iseendaga harmooniasse, et see võimas superkuu koos retrograadidega ei lükkaks elu väga suurde segadusse.


Täiskuu toimub veedaliku astroloogia kohaselt Veevalajas, Sathabisha kuumärgis. Sathabisha tähendab 100 tervendajat /arsti. Selles kuumärgis täiskuu võib olla väga tervendava mõjuga, kui selleks vastavad taotlused luua.


Teine kuumärgise faas viitab aga sellele, et siin võivad inimesed olla üsna konfliktsed, üritada teisi enda lõksu meelitada, oma vigadest kõrvale põigelda, võivad kergesti ärrituda. Raha kulutamisega tasuks olla pigem ettevaatlik. Kui me selle ja retrograadsete planeetide mõju koos vaatleme, oleks praegu väga tark enne 10 korda mõelda, enne kui midagi öelda ja olla pigem tagasihoidlik oma arvamuste ja otsuste langetamisel. Mitte lasta ennast lollitada – kui on tunne, et keegi teeb mingit sussamussat, parem hoida kõrvale.


Väga hea aeg, et vabastada endast ego-lugusid ja tulla oma puhtasse olemisse. Kui suhted pole ausad ja harmoonilised, võib siin tulla üles palju hõõrumisi. Autentsus ja loomulikkus on väga tervendavad, see on terve Merkuuri retrograadi üks põhilisi eesmärke ja seega on tegelikult iga kogemus abiline meie Valgustatuse teel. Endale tunnistada oma enese peitmisi juba pool võitu. Teine pool on siis ka eheda iseendana asuda elama. Siin on vaja selget otsust – taotlust ja vastavat tegustemist.


Jagan sinuga üht lõiku enda kanaldatud täiskuupalvest raamatust SOOVIN ÕNNE:

Mina, … (nimi), valin nüüd ja praegu kõikide hingelepingute muutmise, mis vajavad ümber häälestumist, et ma oleksin täielikult joonduses oma kõrgeima teega.

Olgu iga minu sõna, mõte, tegu ja tegude viljad kõikide kõrgeimaks hüvanguks.

Valin vabaduse kõigist lubadustest, lepetest ja vannetest, mis on hoidnud mind vaesusteadvuses või tundes, et olen saamatu ja nõrk. Tunnistan need kogemused tänuga vastuvõetuks kui osa õppeprotsessist.

Kuid nüüd ja praegu, valides vastutuse enda õnne eest, valin ma oma väe tagasivõtmise ning valin seda kasutada heatahtlikkuses, just nii nagu mina seda õigeimaks ja ilusaimaks pean.

Valin panna enda energia kvaliteedi enda elus kohale number üks.


Leiad raamatu e-poodidest ja raamatupoodidest üle Eesti.Kuidas nädala energiatega kõige sujuvamalt koostööd teha?


Harmoniseerimiseks soovitan: regulaarne päevakava, aeg iseendale, enda laadimine igapäevaselt – reiki, kirjutamine, jooga, hingamisharjutused, palvetamine, mantrad jne.


Põhiteema?

Põhiline teema on TRANSFORMATSIOON – täielik muutus kas välimuses, sisemuses või käitumises. Iga muutus viib lõpuks alati paremuse suunas, kuna aitab avada mingid vajalikud Armastuse laekad meie hingede kõrgeimaks arenguks.


Mis aitab? Mis aitab kaasa, on USALDUS – usaldus, et kõik lahendeb varem või hiljem. Usalda enda sisetunnet. Ilma usalduseta hoiame end Maa-energiast eraldi, ehk siis elu ei saa meile anda vajalikku elujõudu, infot (valgust) läbi keha, kundalini kanalis puudub vajalik ressurss millega meie teadvus vajaliku infoga läbi valgustada. Usaldust saab kasvatada läbi tahte, läbi palve, läbi maanduse (sport, toit, looduses viibimine, rahunemine). Väeloom?

Väeloom selleks nädalaks on KAAMEL – püsivus, järjekindlus, vastupidavus, ausameelsus, suutlikkus olla kaua aega mingis väga kurnavas olukorras. Kui oled tasakaalust väljas, arvad, et peadki elama allapoole enda kvaliteeditasandit. On vaja mõista, et isegi kui kaamel saab olla öid ja päevi söömata ja joomata, siis ühel hetkel tuleb tal seda ikkagi teha. Samamoodi on meil tarvis ennast ikkagi ühel hetkel laadida, täita ja hellitada, tõsta tagasi valgusesse, ka siis kui oleme kaua olnud mingites muudes kogemustes kui puhas armastus. Et tasakaalu tagasi tulla, on vaja otsustada, missuguses elukvaliteedis sa elada soovid. Kas valid end mingi hetk laadida? Siis tee seda ja lepi endaga kokku, mismoodi see su elus olema hakkab, et sa ei peaks igal nädalal uuesti jalgratast leiutama.


Kui tunned, et su elus on mingi probleem või konkreetne lahendamist vajav teema, siis sel nädalal jagan sinuga üht iidsel indiaani šamanistlikul praktikal põhinevat juhendatud meditatsiooni KOTKA LEND. Saad selle MP3 alla laadida ja kuulata kasvõi terve elu, mil iganes mingit teemat tahad enda jaoks selgeks harutada.


Õnnistusküllast ja rahulikku voogu!

StellaComentarios


bottom of page