top of page

23-29.10 nädala energiate ülevaade

Imeline aeg tegeleda manifesteerimistega, uute alguste edasiarendamisega ja valgustatuse ankurdamisega enda igapäeva ellu. Kõik, mida me praegu otsustame, muutub meie tugevuseks. Negatiivselt otsustades sa nõrgestad ennast, teadlikud otsused on meid väestavad ja jõustavad.


Põhienergia – iseenda tõelise tõe tunnistamine, oma loovate projektide edasiarendamine ja ehedate tunnete ja mõtete väljendamised.


Tõde on meie voog, mis kannab väga hästi edasi. Kui tahame midagi oma ellu manifesteerida, siis meil on vaja usaldada, et see mida meie tahame, ongi Algallika soov läbi meie kogeda.

  • Ma taotlen olla kõrgema tahte väljendus. Minu tahe on kõrgema tahtega üks.

Kui on olnud keerulisemad ajad, siis sellel nädalal läheb paremaks läbi sinu enda otsuse.

  • Mina valin, et mu elu läheb iga päevaga aina paremaks.

  • Aitäh, et täna on mu elu parim päev ja iga päevaga läheb aina mõnusamaks, helgemaks, kergemaks.

Meie meesenergia ehk otsustamise võime, peab olema kooskõlas naisenergiaga ehk tundega. Me peame otsustama seda, millega on kõige parem tunne, kui me tahame saada meeldivamaid kogemusi. Mõistuse ja südame ühendumine – intuitsiooni avamine, sisehääle kuulamine.


Otsustada ja seejärel pühenduda, astuda reaalseid samme, et see kogemus saaks sündida, jätkuda, püsida kõikide kõrgeimaks hüvanguks.


Buddha õpetus ütleb: vaigista oma meel, nii saab hing kõneleda.


Hea nädal, et läbi näha ülekavaldamisi – nii iseenda kavaldamised, (oled sundinud end tegema asju, mida sa tegelikult teha ei taha), vaadata, kus me neid maske ise kasutame või kas keegi kasutab neid meiega suheldes. Sa tunned selle ise ära. Inimesed pole pahatahtlikud, vaid on ise hirmul.


Hirmunud inimesed projitseerivad iseenda probleeme teiste peale. Kui keegi pidevalt hädaldab, siis varem või hiljem oled sina see, kellega ta hädaldab, ja siis oled sina ise hädas. Jää ise kaastundlikuks, kannatlikuks, suhtle selle inimesega ikkagi edasi, sest nii saad treenida veel rohkem oma kannatlikkust ja kaastundlikkust.


Ära muretse, kui midagi on paigast ära. Vaata, mis on tegelikult inimeste motivatsioonid?


Mida nad tegelikult sulle väljendavad? Kas nad võtavad sinuga ühendust vaid siis, kui neil on vaja, või suhtlevad sinuga ka siis, kui neil ei ole otseselt sinult midagi vaja. Õpi tundma inimese loomust, mitte neid hukka mõistes, vaid aru saades, et sa enda eest ei paneks silmi kinni. Sa võid jääda täiesti neutraalseks. Kui näed, et keegi mängib ohvrit, siis ütle, mina sinu elu juhtima ei hakka, võta ise vastutus oma tunnete eest. Sisemise kasvu kohad on väga äratavad. Ära mine halaga kaasa, see on nii sinu jaoks kui teiste jaoks äratav. Meil on vaja teha üksteisele neid äratuskellasid, kuid mitte nendega kaasa joosta. Tee vahet, kas inimesel päriselt on abi vaja, vaja kiiresti reageerida, sest ohtlik olukord või on see emotsionaalne, valumudas püherdamine. Peegelda, et inimene otsiks abi ja et sa ei saa teda aidata. Ise saab ennast aidata.


Äratamine aitab kiiremalt edasi liikuda, kui hea näo tegemine. Kuula enda südant, sest siis sa näed kõikide inimeste mängud läbi (milliseid maske nad kannavad, mida nad seal all tegelikult peidavad, võimalik, et sul on vaja ka enda puhul märgata, kus sa lähed ohvri rolli). Kõik on mängud ja sa saad valida, mis mängu sa mängid.


Soovitus: hea aeg tegeleda kodu korrastuse ja oma elu mugavamaks muutmisega

Hetkel käimas uue 9-kuulise sünnitsükli esimesed päevad. Järgnevad 9-kuud toovad sinu hinge jaoks selle vajaliku edasiliikumise ja kogemuse, mida sa oma südames oled kõige rohkem tahtnud.


Juhendatud meditatsioon DOMINIKAANI ESIMENE PÜHITSUS - TÄIUSLIKKUSE TAIPAMINE ootab huvilisi kuni T õhtuni https://www.inspiratsioonikool.ee/meditatsioon
Õnnistusega

Stella

Comments


bottom of page