top of page

2.-8. oktoober nädalasõnumid

Armas Teekaaslane


Kas tunned, kuidas sügise hoovus meid vaikselt kaasa haarab? Kes ennast aitab, seda inimest saab aidata ka Univerusm. Kes kuulab Jumala/Armastuse juhatust enda südame kaudu, neid inimesi ootavad ees väga imelised avastused. Kes on jäänud murevanglasse, õpetab elu, et siis on aeg õppida abi küsima, et edasi liikuda.

Jäänud on viimased kaks nädalat 9-kuulisest tsüklist – see, mis algas 9 kuud tagasi, selles saab nüüd midagi tehtud, toimub mingi lõpetamine. Oleme lõpuspurdis, juba näeme finišit. Mõtle, mis sa seal 9 kuud tagasi otsustasid, mis sa seal tegid? Kes on mu kanalit kauem jälginud, siis on soovitav oma päevikud üle vaadata, sest ma soovitasin siis teha taotlused, et mis selle tsükli jooksul toimuma võiks hakata.

Kerkivad esile teadmised – kus me oleme ennast alla surunud, kus me oleme pidurdanud, kus oleme tahtnud oma hingetasandil mängida seda mängu, et lähme rahulikult ja kogeme neid kogemusi hästi kannatlikult ja teeme neid asju rahu rütmis. Sest enamasti nii hinged liiguvadki siin planeedil väga rahulikult.


Enda alla surutuse teemat vabastame me kõik, sest kui me ei suruks midagi alla, oleksime kõik juba valgustunud ja siis oleks igasugused lollused, nagu sõjatööstused jms, siit maailmast kadunud. See on sisuliselt aja ja energia raiskamine, kui pannakse nii palju ressurssi selle alla. Mille alla?! Selle asemel võiks võtta lihtsalt rahapatakaid ja saata raketiga Marsile või kosmosesse. See oleks isegi targem, ma arvan. Kuigi ka see ei ole arukas. Ühesõnaga siis saaksid lollused läbi. Ega lollused ei saa läbi enne, kui inimesed oma stresse ära ei vabasta. Pidev enese alla surumine peab lõppema!

Stressivabastustehnikaid on tänasel päeval täiesti lugematu hulk. Vabastav hingamine, tantsimine, mediteerimine, reiki jne.


Tõenäoliselt seetõttu olemegi tahtnud oma eludes aeglustamist, sest kui me pidurdame ja rahulikult võtame, siis me näeme, mis elus tegelikult oluline on. Kas ei ole nii, et siis kui sa oled haigeks jäänud või kui sinuga juhtub midagi – kui sa ei saa mõned päevad toast või isegi voodist välja minna, siis järsku saad aru, et oi! – siin elus on ikka nii palju, mida nautida või kuidas võiks olla!


Mul on tunne, et selle nädala energia võib nii mõnegi jaoks olla üks „korrale kutsumine“, sest oled liialt kiirustanud. Ja nüüd, et sa saaksid sellesse rahusse, antakse sulle justkui selline võimalus, sest kui sa muidu ei võtnud aega maha, siis nüüd võtad, sest sa ei saa kiirustada. Kellel ei tule seda pidurit, siis see on ka okei, sest siis oled järelikult väga kooskõlas oma hingega. Aga kes jookseb eest ära – armastuse, oma hinge tõelise tee eest ära, neile pannakse väikene aeglusti peale, et saaks elu üle järele mõelda ja mõista.


Connection sõnum kaks korda. Kas mingi oluline ühendus hakkab tekkima? See on teada-tuntud tõde, et kui oleme enda sees endaga kontaktis, siis ka väline maailm peegeldab seda meile. Meie partner, meie tõelise armastuse partner on kas füüsiliselt või energeetiliselt meiega ühenduses ja me tunneme seda. Kui sul on kellegagi hinge kokkulepe koos olla, siis ühendus on koguaeg, aga me ei tunne seda, kui me koguaeg jookseme, kiirustame või põgeneme. Me ei tunne seda ühendust, kui meis on tunne „ma ei tohi sellele mõelda, see ei ole minule“ või mis iganes vabandusi me leiame.

Tulid kolm kaarti kõrvuti: Connection – Unistus – Connection. Kui see ei ole jackpot, siis ma tahaks teada, mis see on?! Mis see on, Universum? Jälle tulevad põhiteemadeks suhted, armastus, partnerlus ja taipamine, kuidas see armastus saaks teoks saada. Kuidas see õnnelik abielu, millest me oleme unistanud – kuidas seda manifesteerida? Meile tuleb appi kaine, selge pea. Mitte emotsioonide najalt üle draamatseda, vaid kui me vaatame rahulikult, siis me näeme, et absoluutselt iga kogemus on meile alati toetuseks, ka need „läbi kukkunud“ suhted või kogemused on meile tegelikult toetuseks, et meid ette valmistada selleks õnnelikuks suhteks, selleks kogemuseks, mis meile elusaatuse poolt määratud on, mida oleme ise hingedena valinud.

Karikate kümme ütleb ka, et kõige tähtsam on tähelepanu pöörata sellele, et õnnelik koduelu oleks nr 1, mitte töö ega raha, ega muu väline. Vaata, kuidas sa rahaasjades aega ja energiat kasutad – ära larista asjadele, mida sa ei taha. Investeeri sellesse, mis sulle päriselt meeldib.

Karikate kuninganna räägib, et tuleb olla hästi avatud südamega. Sooja südamega olemine on praegu väga hea mõte. Kui sa tunned, et on magamata ööd, mingid rasked kohad, siis palu, et maaema, planeet Maa õpetaks sulle, kuidas elada. Siis on vaja õppida, kuidas siin planeedil asjad käivad. Miks mitte tulla ka maagilise reiki internetikoolitusele, et osata armastuse energiaga kooskõlas elada.

Soovituskaart selleks nädalaks: lõdvestu, alistu oma sisemisse rahusse. Õpi hoidma oma sisemist rahu igapäevaselt. Vaiksetel meditatiivsetel momentidel keskendu vaikusele enda sees ja naudi seda sisemist püha ruumi. Ka teised tunnevad sinu häid vibratsioone ja sinu elu voolab palju mõnusamas energias.


Meditatsioonid ja e-koolitused http://inspiratsioonikool.ee


SAAD VAADATA KA MINU TENERIFE MAAGILISE KOGEMUSE KOHTA VÄIKEST VIDEOT

Video on inglise keelesÕnnistusega

Stella

bottom of page