top of page

13-20. mai nädala energiate ülevaade

NÄDALA PÕHIENERGIAD – UNISTA, USALDA ELU, KEHAGA KOOSKÕLA, INSPIRATSIOON, NAUDINGUD


Kaunist emadepäeva kõigile!


Alanud on uus kuutsükkel. Kasvava kuu aeg on ideaalne aeg, et olla veelgi rohkem just see, kes sa olla tahad. Unista suurelt. Loo enda uus reaalsus läbi uutmoodi otsuste! Mõtle, tunneta, kus sa oled. Edu on alati võimalik. Edu tuleb nii nagu see on kõige parem kõikide jaoks. Hoia avatud meelt, et kõik läheb täpselt nii nagu vaja. Meid aitab usaldus elu suhtes. Pööra tähelepanu sellele, mis on hästi. Elu näeb ja teab, mis mulle parim on.


Kas oled unistanud õnnelikust uuest elust?

Võimalik, et väga võimas uus saatusepööre on meid sel nädalal ees ootamas! Kuna Jupiter liikus Sõnni, on võimalik, et me saame kogeda edu ja uut külluse voogu kõiges, mis puudutab suhteid, armastust, küllust ja uutmoodi nunnundust seoses oma kodu-asjadega! Väga soovitan sel ajal teha taotlusi ja kasutada oma parimat tunnetust, et teha uutmoodi valikuid! leiad selle nädala edutaotlused ja nädala energiate ülevaate siit alt!


Täna algab ka Kaksikleegitee – Tõelise Armastuse leidmise e-kursus. Sobib nii vallalistele kui juba suhtes olijaile. Kõigest sellest siit alt lähemalt:


Edutaotlused uueks nädalaks


OLEN AVATUD LAHENDUSTELE JA IMEDELE!

MA KOGEN SEDA, MIDA MA LOON!

VÕIN LUUA NÜÜD UUTMOODI!
Esmaspäevast kuni neljapäevani kutsutakse meid olema hästi julged. Tee nii nagu tunnetades sinu arvates on kõige ilusam ja õigem ning kõige parem tunne. Tulevad suuremad taipamised julguse ja ilu teemal, kuidas julgeda elada ilusat elu igas mõttes.


Nädala alguses äratatakse meid üles oma kehaga kooskõlla tulema. Soovitav on kuulata ja tähele panna jumalikult juhatatud inspiratsiooni mingite uute asjade alustamiste juures. Treeningkavad, enese eest hoolitsemised – väga hea alustada!


Sõnum: sinu tunded on sinu muusaks ja inspiratsiooniks sinu loomingu jaoks. Pane tähele, kui sa ei ole heas enesetundes, siis sa võid seda ka ausalt väljendada inimestele. Jaga neile, õpeta, kuidas selle asemel võiks. Ole see inspiratsioon, juhatus, see särav kahe jalaga maa peal Ilmapuu.


Soovitus: ole pühendunud naudingule. Usalda seda, et kõik siin elus on pidevas tsüklilisuses. Ka sina võid oma teadvuses tõusta kõikidest lugudest, kõikidest tsüklilisustest, kõikidest kogemustest kõrgemale, kus sa oled vaatleja ja sa oled puhas armastus.

 

Pole vaja karta pimedust ega hirmusid, sest et sinus on nii suur valgus. Elu õpetab praegu meile, et ükskõik, mis ümberringi väliselt toimub, me ei pea laskma sellel ennast kaasa viia. Me võime panustada nii, et meie enda armastuse karikas jääb täis. Kui sinu enda armastuse karikas on tühi, tuleks kõigepealt täita see, enne kui me hakkame teistega tegelema.


Leia tasakaal selle aja vahel, mida sa panustad endasse ja mida teistesse. Pole vaja karta. Valgus ja armastus võidavad alati. Ole tugevas ühenduses oma naisenergiaga, mis ongi siis tunnetus ja veel loomata ala puhas potentsiaal. Puhas potentsiaal võibki siis tunduda pimedusena või teadmatusena. Saad luua tulevikku läbi oma otsuste!


MUL ON KÕIGE ILUSAM, KÕIGE SÄRAVAM ELU, MIS VÄHEGI VÕIMALIK. MA TUNNEN ENNAST TÕELISELT ÕNNELIKUNA, ARMASTATUNA, ARMASTAVANA.


Kui sa tunned hirmu, on soovitus – hakka looma läbi oma taotluste endale uut valgusküllast elu. Enda häälestamiseks ja väe tagasi saamiseks loe Stella Shakti taotluste raamatuid, kuula meditatsioone koduleheküljel http://www.inspiratsioonikool.ee.


Selle nädala energia aitabki läbi sellise kaastundlikkuse ja halastuse meil neid enda kingitusi hästi üles leida, mida sulle kõige rohkem meeldib pakkuda või teha. Mis pakub sulle kõige suuremat naudingut.

 

Nädala energiate ülevaadet koos päevade kaupa analüüsiga saad vaadata siitkaudu:


Sinu kaksikleegi sõnumid sulle:


KAKSIKLEEGIKURSUS ALUSTAB TÄNA!


Meditatsioon UUESTISÜND UUDE REAALSUSESSE (sisemise lapse tervendus)Õnnistusega

Stella

Comentarios


bottom of page