top of page

12-18.06 nädala energiate kokkuvõte


Võib olla selline tunne, et oled kiirkeetjas. Surve suureneb, tahaks üle ääre ajada, aga on mingid piirid ees, mis ei lase ja seega on energiad pulbitsevad, aga pigem sisemises keemises.


Midagi, mida oled kaua tagasi hoidnud, keerab sisemiselt ringi ja pööritab ja väänutab teadvust, et miski, mis vaja ja millel on õige aeg, jõuaks õiget liiki küpsemiseni.


On vaja säilitada usku. Kui kohe kõik ei näi olevat nii nagu tahaks, siis järelikult on tarvis olla usalduses. Usalduses olles, et kõik laheneb, saavad kõigis maailmades toimuda seadistused, et sinu soovitud kogemused jõuaks õigel hetkel kulminatsioonini.


28. juuniks on siin tulemas uus portaalide avatuse periood. Praegu oleme kahe värava vahel, küpseme ja unistame, loome ja lahendame, et teise väravapoolega kohtumiseks oleksime piisavalt sisemiselt pehmeks "tambitud", et me julgeks valgusmaailma abi päriselt ka vastu võtta.


On ärkamise aeg. Ära anna alla! Sa oled kutsutud olema suureks inspiratsiooniks paljudele. Kutsu appi Peaingel Rafael, kui tunned, et ise terveneda/tervendada on praegu liiga valus või raske.


Olen kanaldanud ka spetsiaalse meditatsiooni ÜRGSE LOOMEVÄE ÄRATAMINE Taevaskoja maagilistel nõlvadel – kõigi jaoks, kes tunnevad, et tahaks enda blokeeringud elegantsel ja armastaval moel ära lahustada, et enda tugevasse väesse kohale tulla.
❤️ Tahad tulla päriselt minu ja teiste imeliste hingedega kokku saama? Päikseranna festival Saaremaal ootab meid Suvist pööripäeva tähistama 21-22 juunil https://fb.me/e/g88NVI6w6


❤️ Soovid kogeda eraseanssi minuga? https://www.inspiratsioonikool.ee/eraseansid


❤️ Tahaksid kogeda elumuutvaid e-koolitusi 50% suvesoodustusega? https://www.inspiratsioonikool.ee/


Õnnistusega

Stella

Comments


bottom of page