top of page

11. – 17. märtsi nädala energiate ülevaade

NÄDALA PÕHIENERGIA – TAIPAMINE, TAOTLUSED, KAKSIKLEEGID, TULI, RAHU


Reedest siseneme uude väravate ajastusse. Toimub siis uute teadvusetasandite ankurdamise alustamine. Elu võib meid nagu mõnusalt loksutada või siis tuua põnevaid uusi teemasid või vanadesse teemadesse uusi põnevaid lähenemisnurki, et me saaksime nüüd hästi teadlikult valida, missugusel teadvuse tasandil me elada soovime.Maiade uskumuse järgi on iga päev hinge arengu õppetund ja iga päev omab siis oma erilist energiat. See, mida sa alustasid 4,5 kuud tagasi on siis praegusel hetkel jõudnud mingit laadi kulminatsioonini. Mingi õppetund sinu elus on väga intensiivseks muutunud ja ei lase võib olla isegi muudele teemadele väga keskenduda.


Selle nädala algus toob meile väga palju inspiratsiooni ja juhatust, kuidas me seda kohta lahendada saame. Esmaspäev ja teisipäev ongi siis sellised taipamiste päevad, peale mida toimub siis uue lühitsükli sünd. Kolmapäev kutsub meid väga konkreetselt looma taotlusi. Liigume taotluste loomise tsüklisse. Meil tuleb sihtida täpselt seda sihtmärki, mida me tegelikult kogeda tahame. Võimatud või rasked kohad mingis eluvaldkonnas aitavad sind väga mõnusalt uude kogemusse. Ärge laske ennast häirida, kui on selliste väljakutsete või probleemidega silmitsi seismine, sest kõik need teemad, mis üles kerkivad, on selleks, et tulla ja laheneda, mitte selleks, et meid karistada. Kõik on vaid selleks, et me õpiksime küsima lahendust ja nägema huumorit ja nalja ka seal, kus võib olla tegelikult tavaliselt me seda ei ole näinud ega kogenud. Oleme harjunud asju hästi tõsiselt võtma.

 

See aeg võib olla väga erilise tähendusega Kaksikleekide jaoks. Kohtuvad oma hinge teise kehastusega. Kõik kohad, kus praegusel hetkel toimuvad põrkumised, on selleks, et me taipaksime midagi olulist. Mil moel me saame ise edasi toimida. Teadvusta, et me ei saa teist inimest ümber teha, aga me saame muuta enda suhtumist.


Partnerluses saavad asjad muutuda nii, et me ei nõua teiselt inimeselt mitte mingit muutust. Me laseme tal olla. Selles lahti laskmises toimub tohutu transformatsioon.

 

Terve see nädal toob endaga kaasa väga tugevaid intensiivseid energiaid. Ka sisemise tulega koostöö õppimise vajalikkust. Kui sa oled tajunud, et sinus on olnud kas viha või ärritus või vastupidi, oled täielikku apaatsust tundnud, siis tasuks teha taotluspalve

 

AITÄH, ET MU TULE-ELEMENT MINUS ON TASAKAALUS, KÕIK ELEMENDID ON OMAVAHEL TASAKAALUS. TULI ASUB MU KEHAS ÕIGES KOHAS, ET SÜÜDATA MINU KIRELEEK JA MA KASUTAN ENDA SISEMIST TULD, ET LUUA, MIS ON MINU JA KÕIKIDE KÕRGEIMAKS HÜVANGUKS.

 

Oma tulega pole vaja hävitada, vaid me saame seda tuld kasutada, et transformeerida enda varjud tagasi valgusesse.


Pea meeles: igasuguse tormi laine all on tegelikult alati rahu. Katsu rohkem keskenduda sellele rahu elemendile.


RAHU HOIDMISES ON TOHUTU JÕUD

Õrnuses on palju suurem vägi kui üle intensiivsuses. Kes tahab tõeliselt tugev olla, siis õppige jääma rahulikuks. Kui oled tahtnud kellelegi haiget teha või kes on sulle haiget teinud, et mitte kuidagi siis reageerida üleüldse sellele olukorrale. Selline häirimatuse õppetund on tegelikult siin päris pikalt kestnud ja see kestab nii kaua, kuni inimesed õpivad individuaalsel tasandil hoidma stabiilsust ja rahu.

 

Kui on seisaku tunne olnud, siis on väga hea mõte teha taotlusi, paluda endale uut inspiratsiooni, motivatsiooni ja juhatust, kuidas edasi liikuda entusiasmiga, et need projektid ja ideed, mis sul on, saaksid tõeliselt säravaks ja küpseks. Selleks on meil vajalik õige impulss. Kui seda veel ei ole, siis lõdvestuda ja oodata, kuni see õige tunne tuleb. Vastuseisu tunde puhul tasuks vaadata, äkki on vaja liikuda kas uues suunas või mingisuguseid detaile ümber mõelda. Sest kui sa teed elus õiget asja, siis sul on ka õige tunne. Sellega kaasneb rahu, rõõm ja loomise lust.


Kõik, mis meie eludes on, on tegelikult algallika tahe läbi meie kogeda. Meie ülesanne siin inimestena on alistuda armastusele ja usaldada, et ühel hetkel me taipame, milleks kõik on olnud vajalik. Igasuguse hädaldamise, muretsemise ja sisemise sõja asemel me saame endasse integreerida tooma palve jõudu. Palveta, mida sa tegelikult tahad, siis küsigi seda. Võime paluda nii endale kui ka kõikidele teistele näiteks nii:

 

SÜNDIGU MINU SÜDAMESOOVID KÕIKIDE KÕRGEIMAKS HÜVANGUKS.

 

Nädala energiate ülevaadet päevade kaupa anaöüüsiga saad vaadata siitkaudu:


Meditatsioon ÕNNELIK SAATUSEPÖÖRE ootab huvilisi siitkaudu:Õnnistusega

Stella

Comments


bottom of page