top of page

11:11 maagiline portaal on meile avatud! Kaksikleegi liit on sinus juba olemas - võta ennast vastu!

Armas Teekaaslane, kas oled teadlik, et praegusel ajal on üha enam kaksikleeke kokku saamas? Seepärast toimubki väga paljude inimeste eludes vanade mittetoimivate suhete purunemine. Sest hinged teavad, et nende jaoks on olemas Tõelise Armastuse suhe. Kõik, mis on ehitatud ebatõele, peab ära lagunema või muutuma. Ehedus, loomulikkus ja enda tões elamine on märksõnad, mille kohaselt elamine on hädavajalik, et me saaks leida selle, kes on meiega päriselt kooskõlas.


See pole muinasjutt või müüt, vaid tegelikkus. Huvitav asjaolu on see, et enne kui inimene ise seda omal nahal ei koge, on pea täis kahtlusi ja uskumatust. Tegelikult need kahtlused ja uskumatus ongi just need, mis seda Ülemliitu eemal hoiavad. Saan sinuga jagada enda isiklikku lugu ja toetust, et leiaksid endas tõelise iseenda üles. Siis leiate teineteist ka oma Kaksikleegiga! Muidugi saad seda ka ilma minu abita. Seega kui sa sel teemal abi ei vaja, siis edasi pole vaja lugeda :)

Kas oled teadlik, kui suur mõju on meie elus numbritel ja ajatähistel? Seda võimendab lisaks ka veel asjaolu, et ülemaailmselt on 11:11 kombinatsioon tähistamas just nimelt Kaksikleegi õnneliku Ülemliidu kokkulõimumist ja märki, et oled alati õigel ajal õiges kohas, et teha õiget asja, et Tõelise Armastuse kogemus enda ellu manifesteerida!

Iga kord kui neid numberid näed, on see kinnitus Universumilt sulle, et see on sinu jaoks võimalik!


Selle portaali päeva energias on väga hea teha muutus ja valida iseennast ja seega valime ka Tõelise Armastuse. Tõeline Armastus algab peale sellest, et ma armastan iseennast ka kõike endas ja ennast kõiges. Siis kaob vastupanu elule ning Õnneliku Suhte leidmine on lausa vältimatu.


Saame ise seda energiat endas võimendada ja väestada!


Olen numerolooga teemadega tutvunud praeguseks juba üle 15 aasta ning kas see on juhus või ei, et need huvitavad sündmused ja numbrikombinatsioonid kokku langevad, on igaühe enda valida, kuid minu jaoks on need väga selged märgid olnud, mis on mind edasi juhatanud. Tänaseks olen manifesteerinud enda Kakikleegi suhte – seda just tänu intuitsiooni ja märkide märkamisele. Kõike, mida olen kasutanud, õpetan ja jagan heal meelel ka teiega, sest Tõelise Armastuse suhe on see, mida ma soovin kõigile kogu südamest! See on selle planeedi kogemuse kõrgeim eesmärk minu jaoks – kogeda seda imelisust ise ning aidata ka kõik teised, kes soovivad, sellesse maagilisse imedevoogu!


Olen tänasel päeval õnnelikus harmoonilises koosloomises oma kaksikleegiga ning kes suvel Saaremaa festivalil käisid, teiega saime seal juba koos tuttavaks ka.


See teekond on olnud minu jaoks väga sügav ja transformeeriv, õpetanud looma armastusega ja mitte enam hirmudele keskenduma. Kuna Kaksikleek e Tõelise Armastuse suhe on nii puhas peegel, siis selles kogemuses ei saa me mitte midagi ära peita, mis meis on. See on mind õpetanud väga kiiresti häälestuma puhta armastuse ja valguse tasandile. Võttes vastu enda varjud e hirmukesed, saab igas väljakutsest meie elus pühitsus veel suuremasse valgusesse.


TOETAN SIND SU TEEKONNAL, KUI SOOVID!

Sain mõned päevad tagasi selge juhatuse hakata (oma Youtube'i kanalil VIP-liikmetele gruppides Meisterlooja ja Teemantsüdamed) jagama teiega nüüdsest alates ka Kaksikleegi teekonda toetavaid meditatsioone. Need olen omal nahal läbi tunnetanud – just need taotlused ja energeetilised otsused on ankurdanud mind stabiilsesse õnnelikku voogu ja seda voogu soovin ma kogu südamest kõigile! Just sulle, kes sa ka tahaksid õnnelikku suhet enda ellu luua ja tuua. Ootamise aeg on möödas! Nii paljusid iniemsi ma näen, et inimesed lihtsalt ootavad. Aga Kaksikleegi suhet ei saa oodata, et see tuleks, seda on vaja LUUA! Tõesti on vaja luua, passiivselt istudes peegeldab Kaksikleek sulle sedasama passiivsust ja ootamist.MIS ON KAKSKIKLEEGI TEEKONNA KÕRGEIM EESMÄRK?

On aeg ennast aidata, kes tahaksid nüüd ja praegu ja mitte edasi lükata enam seda fantastilist iseendasse tulemist. Kaksikleegi teekonna eesmärk võib alguses tunduda, et see on "selle inimesega" kokku lõimumine. Tegelikult on see iseenda kõrgemasse väesse kohale tulek. Ning 11:11 portaali energia on just see, mis aitab seda kõige efektiivsemalt ja kiiremalt kohale tuua. Praegu on ideaalne aeg, et valmistuda ette uueks eluetapiks, et järgmine aasta 11:11 saaks juba koos oma kallimaga õnnelikus suhtes, võib-olla ka õnnelikus abielus koos seda maailma nautida.


VÕIMALUS KOGEDA SPETSIAALSEID JOONDUSI OMA TEEKONNA KIIRENDAMISEKS

Järgnevatel 12 kuul jagan oma Youtube'i kanalil Meisterloojate VIP-grupis spetsiaalseid Kaksikleegi meditatsioone ja võtan kõigile soovijaile igakuiselt ka toetavaid kaardisõnumeid/kanaldusi. Minu soov on see, et kõik inimesed saaks kogeda seda maagiat ja müstilist valgusesse tõusmist koos oma Tõelise Armastuse partneriga. Kui tunned sisemuses kutset, oled teretulnud liituma VIP-grupiga Meisterlooja või Teemantsüda, et neid meditatsioone kogeda.


Lisaks saad nendes VIP-gruppides näha mu YT videosid varem kui teised kasutajad, kuulata/vaadata iganädalaselt energiate prognoose eeloleva nädala kohta. Nüüd siis ka Kaksikleegi meditatsioonid. Teemantsüdamed saavad lisaks eelmainitule kuulata tervet rida meditatsioone ka minu meditatsioonide arhiivist ja mu kodulehe kaudu iganädalasi meditatsioone kuutasu eest, mis on kokku palju soodsam kui ükshaaval tellides.


KAS SEE TEEKOND ON SINU JAOKS?

Soovitan sul küsida oma südame käest – kas minu südames on kutse selles elus kogeda tõelise armastuse suhet oma Kaksikleegiga?

Kui vastus on jah (on põnevuse, avaruse tunne), siis oled teretulnud end sel teemal avama! Kui on raske vastust saada oma südamelt, soovitan kasutada seda tasuta harjutust SÜDAME KÄEST VASTUSTE SAAMINE.


KUIDAS MU KANALI VIP-LIIKMELISUSEGA LIITUDA?

Väed VIP-liikmetele mõeldud videosid siit.

Liitumise lisainfo.


Esimesed kaksikleegi meditatsioonid on juba üleval.


Soovitan seda esimest kuulata igapäevaselt kuniks kaksikleek on su elus kohal. Tea, et sina lood enda reaalsust!


Seda OMA VÄES ELAMISE meditatsiooni soovitan kuulata vähemal kord nädalas, et puhastada end ära ühisvälja jusudest ja valearusaamadest, mis sul seoses Kaksikleegi teekonnaga tekkinud on (kas oled kuulanud negatiivseid juttusid, et see teekond peabki raske olema või ise ennast hakanud pidurdama). See meditatsioon on nagu šampusepudeli korgi pealt ära löömine, et sa saaksid edasi liikuda oma väes ja mitte toetudes teiste juttude mõjule.SOODUSHIND TERVENDAVA KUNSTI E-KURSUSELE ON PIKENDATUD KUNI 12. NOVEMBRI SÜDAÖÖNI!

Oled teretulnud liituma!Õnnistusega

Stella


bottom of page