top of page

06.–12. november nädalasõnumid ja UUS e-kursus loomingu avamiseks

Nädala üldised energiad ja info tulevaste peagi algavate e-koolituste kohta leiad siit altpoolt. Soovin kõigile südamlikku avardumist armastusse ning usaldust elu suhtes!

Nädala põhienergia – MAAGILINE VABANEMINE. Toimub meie iseeneslik puhastumine, mis toob meile nähtavale meie tõelised võimed. Võime hakata taipama ja nägema palju selgemini, kuidas me justkui alateadlikult kutsume enda ellu mingeid kogemusi ja tänu sellele need olukorrad aitavad meil mingites kohtades väga võimsalt edasi liikuda. Hakkad tajuma, et sa ei viitsi ega taha enam vanamoodi elada.


Usalda oma sisetunnet. Meie esivanemad, kaitseinglid ja Vaimsed Teejuhid hoiavad meil silma peal. Kõik, mis meie elus on toimumas, toob meile suurema sisemise selguse.


Mida rohkem oled pühendunud enda sisetunde kuulamisele, enda sisehäälega kooskõlas elamisele, seda selgemini näed oma enda valgust ja näed ka enda varje läbi.


Võttes endale sisevaikuse aega, võid esiteks kogeda suurt mõistuse või meele jaoks segast kohta, palju pahna tõuseb üles, mis on olnud alla surutud. Kuid võid tunda ka täielikku tühjust ja sisevaikust. Sisemises vaikuses on suur jõud. Selle kaudu saad vastu võtta uut inspiratsiooni. Igakord, kui meie elust lahkuvad plokid, võib esimene hetk olla õõnes ja tühi tunne, aga seda pole vaja karta, vaid usaldada. Sa ei peagi vanamoodi asju edasi tegema.

  • „Su hing pole läbikäiguhoov, hoia uks kinni! Kes tahab tulla, koputab viisakalt.“ Alexis Varnurme kaardipakist

Sul pole vaja tegeleda ei kellegagi ega millegagi, millega sul pole hea tunne. Lähtu sellest, et sinu heaolutunne on hästi oluline. See tunne juhatab sind. Kui head tunnet pole, siis sa ei peagi nende teemadega tegelema. Kui on midagi kõrvetavat, et sa ei saa kuidagi olla, siis tasuks tellida „Universum, näita kuidas see olukord saab minu hinge jaoks kõige kõrgemal moel laheneda, nii et see on kõikide hingede jaoks kõige kõrgem viis“.


Soovitus: mitte nii palju pingutada. See suunab meid selleni, et meil pole vaja teisi inimesi korda teha. Meil ei ole vaja pidevalt mõelda sellele „Kuidas ma saan ikka teda panna mõistma seda“. Pane tähele, kus oled ülemõtlemises ja sinna kohta tuua lõdvestus ja rahu paus. Nii, kui vabaned soovist inimesi muuta, parandada, neid ümber teha, siis inimesed muutuvad just nendel hetkedel, kui me oleme lahti lasknud sellest soovist, et nad muutuksid.


Võta aeg maha ja tee midagi toredat, mis sulle meeldib. Ütle endale, et „sellel nädalal ma ei pea mitte kedagi ümber tegema. Sellel nädalal tegelegu Jumal kõigega, tegelegu Armastus kõigega, mul on sellel nädalal puhkus sellest maailmaparandamisest“.


Hea sõnum neile, kes on oodanud oma ellu õnnelikku suhet või praeguses suhtes suure muutuse ootust – „Sinu ellu on saabumas Armastus. Ole avatud. Võta vastu!“


Praeguses suhtes on väga õnnelikud ajad tulemas ja olemas ja läbi lõdvestuse sa seda naudingut ka kogeda saad. Me oleme Universumi poolt toetatud.


Selle nädala edumantra: USALDAN, USALDAN, USALDAN.


Imelist voogu, armsad!

Täispikka videot koos päevade kaupa lähema analüüsiga saate vaadata/kuulata siit videost


TULEVASED E-KOOLITUSED

Kõiki koolitusi saad (üle) vaadata ja alustada õpingutega ja jätkata endale sobivatel aegadel kasvõi mitme kuu või aasta jooksul, ei pea kindlal kellaajal arvuti taga olema!UUS! TERVENDAVA KUNSTI KURSUS KOGU PERELE


Koos imelise kunstniku Marje Berlokkoga oleme koostamas ühte põnevat loomingu ja inspiratsiooni avamise e-koolitust, mida saad tulla kogema ise ja soovi korral kasvõi koos terve perega.


Soodushind kuni 12. novembri südaööni


Lisainfo ja registreerimine avatud! https://www.inspiratsioonikool.ee/tervendavkunstMaagiline Reiki on klassikalise reiki ja uuemate energiatööde ühislõimimisel sündinud elustiili õpe. Meditatsioonikursus sobib nii algajaile kui ka juba edasijõudnuile, et oma praktikat veelgi süvendada.

Koolitus alustab 13. november, soodushind pikendatud kuni 7. novembriniMaagiline Reiki on klassikalise reiki ja uuemate energiatööde ühislõimimisel sündinud elustiili õpe. See on suurepärane teadmiste ja oskuste pagas kõigile, kes töötavad klientidega (näiteks juuksurid, õpetajad, lasteaiakasvatajad, arstid, müüjad, klienditeenindajad) ja ei taha pärast olla välja väänatud ja väsinud ning neile, kes tahavad osata aidata oma lapsi, kallimat, iseennast, et elada suuremas armastuse ja rõõmu voos.

1. aste 11.november

2. aste 10. jaanuar

Registreeri siitKOOLITUSE TEEMADEST:

* Kuidas luua iseendaga armastav suhe

* Püha seksuaalsuse alustest ehk kuidas luua tugev vundament toimivale suhtele

* Teadlik suhestumine oma keha ja elujõuga

* Püha ruumi loomine voolavaks armastuseks

* Kuidas olla vastassugupoole jaoks atraktiivne

* Kuidas tuua suhtesse kirge ja romantikat

* Soovitused, kuidas seksuaaenergiat kasutada selliselt, et see tooks energiat juurde, selle raiskamise asemel – ehk kuidas laadida akusid, väljaväänatuse asemel

* Kuidas vabastada vana süü ja häbitunnet ning puhastada end vanadest suhetest

* Kuidas olla enesekindlam ja julgem

* Kaasa koolitusmaterjalid iseseisvaks praktikaks

* Naudingu suurendamine igapäevases elus

Koolitus algab 11. november saadame kokku 3 kirja 3 nädala jooksul materjalide, videode ja spetsiaalsete meditatsioonidegaÕnnistusküllast voogu!

Stella

Comments


bottom of page