top of page

Üks põhjus, miks oled olnud ehk rohkem väsinud

Oled tundnud, et keegi mõtleb sinust halvasti või tajunud, et elujõudu on vähem peale kellegagi suhtlemist? Su sisetunne ei valeta! Kui tajud kurnatust, on midagi nihu selle inimese energiatega, kellega suhtled! Kui nendest inimestest halvasti hakkad mõtlema, sulged aga oma energiakanalit veelgi ja võid tunda täiesti kokkuvajumise tunnet. Selle asemel on aeg õppida armastuses ennast nedest energiatest välja tõstma. Selle nimi on kaastunne ja see ei ole haletsus, vaid enda sageduse tõstmine selliseks, et madalasageduslikumad mängud ei saa enam sulle ligi!


Või oled ise suurest pahameelest kellegi poole sarvilised teele pannud?


Kas teadsid, et inimesed saavad üksteise kroonkeskuse e elujõukanali valguse voolamist oma tahtega mõjutada. Kui suhtled inimestega, kes on austavad ja armastavad, muutub su energiaväli tugevamaks ja toimub tervenemine. Kui aga suhtled inimestega, kes on kadedad, pahasoovlikud või ise tasakaalust väljas, võib see olla ka meie jaoks väga kurnav ja väsitav, kui meis pole endas piisavalt kiirgamise jõudu e oskust olla kõrges sageduses.


Näiteks väga paljud lapsevanemad manipuleerivad lapsi tegema asju, mis pole laste kõrgemaks hüvanguks. Tehakse asju hirmu pärast. See aga loob juba varajases nooruses meile arvamuse, et me peame kannatama ja minema sisehääle vastu. see aga hakkab hilisemas elus looma haigusi ja ebaterveid käitumismustrid (sh ka sõltuvused), sest inimesed arvavad, et nad on Jumalast e Armastusest eraldi.


Kui tajud, et oled pidevalt kurnatud, väsinud, tüdinenud ja vastuseisus eluga, siis võib asjade algpõhjus olal just selles, et sa pole oma väesse tulnud, enda valguse järgi hakanud elama, vaid tiirutad marionettnukuna hirmulõngade küljes vanas nõiaringis.


Sellisel puhul tasuks võtta regulaarselt nädalakavasse kindlasti üks korralik ja põhjalik energiakeha puhastus. Võid seda teha täiesti iseseisvalt, nii nagu su sisetunne sind juhatab. Kui sa ise veel ei oska/tea, kuidas seda teha, saad selleks kasutada ka selle nädala meditatsiooni abi.


Sel nädalal on meil siin just üks väga võimas puhatsuse energiatsükkel läbi saamas ja järgneva kahe nädala jooksul tuleb ilmselt veel päris palju pinnale, millel on aeg minna lasta.


Ehk on aeg oma energiakanalid puhastada, et mitte selle prügiga edasi saalida ja teisi sellise energiaga nakatada? Meie enda sisetunne e intuitsioon on täpne, tugev ja sisemine hääl väga võimas, kui meie energiakanalid on puhtad.


Kui tunned, et sa ei tea, mida elus teha edasi või pea on negatiivsust täis, on see selge märk, et esiteks on vaja teha puhastust.


Sisetunnet võivad olla hägustanud teiste inimeste projektsioonid, meie enda uskumused või hirmu tõttu tegutsemisest tekkinud blokeeringud.

Õnneks on nii, et armastus on kõige tugevam energia ja pole midagi, mida tõeline armastus vabastada ja lahustada ei suudaks.


Kui tunned, et vajad selleks protsessiks juhatust ja minu ja kristallikuningriigi õnnistust enda teele, saad kasutada värsket äsja kanaldatud juhendatud meditatsiooni, mille leiad kuni T südaööni http://inspiratsioonikool.eeMu kodulehe kaudu on praegu võimalik tellida ka mu raamatuid -50% soodustusega, et advendiajal endale uus abiline leida pühadeks või uueks aastaks – kasvõi terveks eluks, kui tahad https://www.inspiratsioonikool.ee/tellimine

Ole õnnistatud!

Stella

bottom of page