Külluse loomise internetikursus

Viies külluse pühitsus

Taipamine

Külluse aluseks on olemasolevate ressursside arukas kasutamine.

 

Nii füüsilisel tasandil, mõttetasandil kui emotsionaalsel tasandil – kas kasutad oma vahendeid mõistlikult?


Meil kõigil on ühtviisi palju baasressursse, et küllust luua – AEG ööpäevas 24 tundi, raha kogus Planeedil Maa, millega opereeritakse. Aga mõnel on rohkem taipamist, kuidas seda väärtustada nii, et sellest sünniks enam sellist tulemust nagu sooviks.


Ma pühendangi tänase inspiratsioonijutu TAIPAMISELE.

Niisiis – taotleme taipamist.

Paljud inimesed, kes tunnevad suurt vajadust oma sissetulekut suurendada, ei ole väga läbi mõelnud seda, mil moel see sündida saab. Kui jätkame samade mustrite loomist, on ka tulemused suure tõenäosusega samad.

Kui on näha, et praegune elukutse ei too piisavalt sisse, siis võiks hakata kasvatama enda elus mingit teist suunda, midagi lisaks tegema, mis võiks tuua lisasissetulekut. Vana kaevu pole väga kiirelt mõtet kinni ajada, sest uue sissejuurutamine võtab enamasti veidi aega ja et mitte liigselt stressi sattuda, on tark jätta see allikas nii kauaks alles kuni kindlam tunne uue tegevusega.

Muidugi on alati võimalik, et võidad lotoga või saad ameerika vanaonult suure päranduse. Aga ma ütlen Sulle, et see on väga riskantne sellisele asjale lootma jääda. Esiteks isegi kui selle saada, siis lotovõitja on alati hirmul, sest ta pole seda LOONUD. Kuidas ise LUUA, see on tõeline meisterlikkus.

Väga paljud inimesed, kes alustavad uue ettevõtmisega, võivad kogeda, et see on alguses harjumatu. Teeme ühe katse – palun pane oma sõrmed sõrmseongusse, niiviisi peopesad kokku ja sõrmed põimitult teineteise ümber. Nii. Valmis? Nüüd vaata, kumb pöial on pealpool. Okei, nüüd võta käed lahti ja pane nii käed sõrmseongusse nii et teine pöial oleks peal. Kuidas tunne on? On veider veidi, jah?

Nüüd proovi veel mõned korrad panna kõigepealt üks pöial peale ja siis teine pöial. Peale mõnd korda võid hakata nägema, et see ei olegi nii imelik enam.. Nii on kõigega, mida teeme. Alguses harjumatu, siis tuleb vilumus ja harjumus ja seejärel saab sellest Su tavaelu.


ON tarvis aru saada, et selleks, et küllust luua rahalises mõttes, on VAJA HAKATA TEGEMA TULUSAID TEGEVUSI. Alustuseks üldse endalt küsida, et kas Sa oled valmis midagi tegema või soovid lihtsalt oodata.


 

 

 

 

 

Jagan enda kogemusest:

 

Minu kogemus on näinud, et kui ma teen midagi tööna, mis mulle tõeliselt meeldib, ei nurise ma MITTE KUNAGI, et pean poole ööni üleval olema, et asju lõpetada. Vastupidi, ma vahetevahel nurisen natuke, et ööpäevas nii vähe tunde on. Ja uskuge mind, ma pole mitte kunagi väga “töökas” olnud selle klassikalises mõttes. Vastupidi. Ma ei suutnud tööl käia, sest 8 tundi tööpäeva oli minu jaoks tappev. Niisiis – ma otsustasin oma elu muuta. Nüüd on mu tööpäevad vahetevahel umbes 12 tundi pikad ja on vähe õhtuid, kus ma ei tahaks kauem tööd teha..


Muidugi see on minu kogemus ja kindlasti ei pea Sina sellist ajamahtu TÖÖ alla võtma, aga mis siis kui Sulle meeldiks see, mida teed ja kuidas inimestele headmeelt saad valmistada? Neid viise ja võimalusi on lugematult!


On hea meeles pidada, et meil pole vaja TEENIDA RAHA, vaid TEENIDA INIMESI. See on pealtnäha tegevusena pea seesama, aga sealjuures kaob mõte rahast kui orjastajast ja tuleb hoopis mängulisem tunne. Või kuidas Sina selle suhtes tunned?


Mu juures on käinud lugematu hulk inimesi, kes on veetnud tunde ja päevi oma elust kurtes oma muret, selle asemel, et küsida iseendalt – mida ma nüüd soovin kogeda? Ja asi pole selles, et nad ei oskaks unistada, nad lihtsalt sageli pole selle pealegi tulnud, et elu võiks kuidagi teistsugune olla. Aga nüüd saamegi üheskoos seda vaadata, ära tunda, taibata ja siis sellele vastavalt ka elada!


Pole oluline, kus oled oma elus praegu ja millised on Su lood selle kohta, mida oled varasemalt läbi elanud.

 

Just praegu saad luua uue reaalsuse! 


1. UNISTADA SUURELT (kurtmise asemel)

2. TÕSTA OMA VIBRATSIOONITASET (miski, mis paneb silmad särama!)

3. TEGUTSEDA TEADES, ET UNISTUSED TÄITUVAD (ühesõnaga piltlikult öeldes, kui unistad reisist, hakka kohvreid pakkima)


Ja mida ma mõtlen, kui ütlen, et unista suurelt?

Kasuta iga vaba momenti ja aega, et unistada, vaadata pilte sellest, mida tahad, leida mõnusaid tegevusi ja pakkuda endale hellitavat pai igas mõttes. Selleks, et end hästi tunda, pole alati raha tarvis. Internet on tasuta pilte ja mõtteid täis. Käia jalutamas ja võtta hetk iga päev, et rahuneda ja sügavalt hingata, see on täiesti tasuta kättesaadav. Elu pole lihtsalt äraelamiseks, see on võimalus astuda järgmine samm oma hinge edasiarengus.

See on Universaalne Üksolemise teadvus, mis aitab Sulle kõik tuua, mida vajad. Aga on oluline tähele panna, kummale kaalukausile asetad rohkem energiat – kas Sinna, mis on kogenud valu, kaotusi, leina, pahameelt, viha ja ohvritunnet – selle mõtteviisiga lood neid juurde. Või siis sinna, kus on tänulikkus, rõõmsameelsus, ausus, leppimine, andestamine, kannatlikkus ja loomise soovimine.

 

 

Soovitan oma päevikus ja südames mõtiskleda järgmistel teemadel:

Kes sooviksin olla järgmises elus, järgmises kehastuses?

 

Missuguseid oskusi oleks mul siis tarvis, et seda osata olla?

 

Kas saan juba praegu neid endas arendama asuda?

 

Võimalik, et saan juba selles kehastuses seda olla?

 

 


Suured muudatused algavad julgetest ideedest. Mis oleks kõige lahedam, mis üldse juhtuda saaks?

Nipp, kuidas passiivselt oma vibratsioonitaset tõsta ja ennast külluselainesse häälestada:

 

Mõnikord tulevad "segama" mõtted või mälestused (ärgem unustagem, et meil on käsil väga suur suurpuhastus kõigil tasanditel!), on hea kasutada igat võimalikku tajutasandit, et end tõesti ühele konkreetsele lainele häälestada. Ehk siis muretsemise ja kurtmise tasand vahetada konkreetse tasakaalustava ja tulu ja rõõõmu toova toimingu vastu. See on ümberõppe aeg! Samm-sammukese haaval.. Ja üks mõnusamaid abilisi minu jaoks on olnud MUUSIKA! Laul, tants, ümisemine, mõmisemine, nurrumine – kõik on lubatud :)

 

Et ennast mõnusasse meeleollu viia ka päeva jooksul oma igapäevategevusi tehes, soovitan taustaks panna võluväeva muusikavood, nimega külluse mantrad. Leiad mu Youtube'i playlisti lingi siit alt. Need videokesed pole just helikvaliteediliselt mis teab kõrgsaavutused, aga mantrate vägi on suur sellegipoolest. Iga kord neid mantraid kuulates sulatad vaesusteadvuse mustrid, et Su tõeline julge ja võimas loojanatuur nähtavaks saaks.

 

Sinu valgusolemus on piiritu!

Soovitan koju oma külluse altarile panna ka Lakshmi, küllusejumalanna pildi.

Õnnistust Sulle !

Kohtume meilitsi juba mõne päeva pärast!

 

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

* nii koolituste kui seansside raha tagastamine 

on kuni 14 päeva ostuhetkest,

hilisemaid pretensioone ei rahuldata

 

©Inspiratsioonikool

sydamekeskus@gmail.com

StellaShakti.com

SUBSCRIBE YOUTUBE* LISTI

  • w-facebook
  • Twitter Clean
  • w-googleplus