Külluse loomise internetikursus

Esimene külluse pühitsus

Selgus, puhtus ja kord

Alustame ettevalmistust!

 

Mida tehakse enne suurt pidu ja rõõmude tähistamist?!

Pannakse selga ilusad riided ja värvitakse silmad?

Helistatakse sõpradele, et nad kaa tuleks?

Aga veel enne seda?

Kas pole mitte nii, et mida suurem pidu, seda suurem kord luuakse?

 

Just nimelt! Olen avastanud, et mida korrastatum on meie elamine, kodu, töövahendid ja riided, igapäevased toimetamise asjad ja keldrid ja köögisahtlid ja vannitoariiulid, seda mõnusam olla on! Ja mida mõnusam on olla, seda paremad mõtted ja mida paremad mõtted, seda loovamad ideed ja mida loovamad ideed, seda suurem rõõm.. JA RÕÕM TÕMBAB LIGI KÜLLUST!

Sageli arvatakse, et küllus ehk siis nagu rahaline rikkus siin mõistes toob palju rõõmu. Aga teate, see võib olla risti vastupidi! Võib tuua hoopis muret ja hirmu raha kaotamise pärast, kui me pole seda luues olnud rõõmsameelsed! Sestap on aeg täitsa uuteks algusteks...

 

Energeetiliselt on meie kodu väga selge peegel ja justkui meie väline kest sellest, kes me oleme. Kui kodus on segadus ja kaos, kipub see olema ka meie mõtetes ja peegeldub ka muudes teemades. Me võiksime teha kasvõi sada seanssi ja nelikümmend soovikaartide täitmist, aga kui me pole harmoonilises keskkonnas ja enamvähemgi harmoonias meid ümbritsevaga, tekib lõhestatus ja alateadvus üritab leida viise põgenemiseks.

 

On see siis põgenemine kohvitassiga arvuti taha või veinipokaali soojendades filmi ette või sõbrannaga jutustamine enda teemadega tõeselt tegelemise asemel - me oleme inimestena väga leidlikud, kuidas "koristamisest" hoiduda.

 

Ja ma ei ütle, et me seda teha ei võiks. Me võime kõike! Aga kui tahame kindlaid tulemusi saavutada, on tarvis luua ka vajalikud tingimused, et see toimuda saaks.

 

Miljonärid, keda mina isiklikult tunnen, ja pealtnäha vaadates ka teised väga luksuslikult elavad inimesed

VÄÄRTUSTAVAD OMA KOGEMUSI JA OMA VARA

HOIAVAD ASJU PERFEKTSELT

INVESTEERIVAD ENDA HEAOLUSSE

 

Soovitangi järgmise päeva-paari jooksul ning lähema nädala pühendada puhtalt kodu korrastusele, omaenda keha korrastusele.

 

Olen täheldanud, et mida rohkem ruumi, avarust on, seda enam saab tulla uut ja väestavat energiat! Näiteks kui ma mõned aastad tagasi viisin kunagi ära taaskasutusse oma kulunud saapad, kinkis universum mulle pea kohe kõige ilusamad saapad, mida ma oskasin ettegi kujutada. Isegi kui ma teadsin, et mul sel hetkel raha polnud ega olnudki kuskilt tulemas. Loodus tühja kohta ei salli, öeldakse. Aga küllus ei salli jällegi mitte kasutatavate asjadega täitumist.. Seega on aeg teha ruumi uuele, imedele ja rõõmule!

 

Jagan enda kogemusest:

 

 

1) Teen nimekirja vajaminevatest toimetustest ja jaotan korra loomise eri päevadele ära (näiteks täna: köök, homme vannituba, ülehomme puhkan, neljandal päeval kelder jne.) Selliselt ei teki stressi ja asjade kuhjumist. Iga muudatus elus peaks käima samm-sammult ja tasapisi, et mitte rõõmu tundest välja vupsata.

Lihtne on armastuse nimel end krussi keerata. Olgem meie need praktilised maagiameistrid, kes armastavad seda, mida teevad ja teevad seda, mida armastavad.

 

 

2) Panen kokku meeskonna töödeks – on need pereliikmed, kes abistavad või tellin aknapesija, remondimehe või koristaja kõike ei pea ise tegema. Vahel on tark asjad rahumeelega delegeerida kellelegi, kes tööd armastab ja oskab, ise hullumiseni näppe haamriga siniseks tagumise asemel. On hea meeles pidada, et pereliikmed pole meie teenijad, kes peavad käske täitma, nende abi olgu ikka vabatahtlikkuse alusel ja vastavalt parimale äranägemisele. Kutsun appi ka inglid ja ükssarvikud. Päriselt ka. See võib tunduda naljakas, aga proovida ju võib, miks mitte ;)

 

3) Eemaldan kodust KÕIK üleliigse - kõik riided, nõud, raamatud, vaasid, ajalehed, autokummid, kosmeetikavahendid, mida pole juba ammu kasutanud, kõik seesugune mingu taasringlusesse. Ma tean väga hästi seda tunnet, et oiii, seda kampsunit ikka maal vanaema juures kannaks. Tee selliste asjade jaoks eraldi kott, kui kardad kohe ära viia ning vaata aasta pärast, kas igatsesid sealt midagi. Kui jah, jäta alles ja kui ei, las ta minna kuskile, kus ta leiab kasutust!

 

4) Kodu energeetiliseks puhastuseks soovitan asetada ka toanurkadesse meresoola kausikestega paariks päevaks, peale seda vii sool loodusesse, merre, jõkke, järve või mujale. Hea oleks vahetada ka kõik sünteetilised lõhnad ja deodorandid looduslike vastu. Loo kodus muudatus, mis on vastavuses Sinu uue visiooniga Sinu uuest endast! Et kodu oleks soe, hästi lõhnav armastuse paleeke, selleks polegi tavaliselt väga palju tarvis, veidi tähelepanu, hoolitsust.

 

Too koju ka lilli, kristalle või kasvõi männikäbikesi, loo koju külluse altar, leiad inspiratsiooni selleks siit videokesest.

 

 

Mõnusat askeldamist ja ära unusta ka ennast selle sigina sagina sees, mõnus vann, spaa, saun või lõõgastav puhkus on väga soovitatav, et see teekond oleks eriti sujuv ja rõõmul rohkem ruumi olla!

 

 

Selle nädala energiaseanss - soovitatav doos on kogeda hommikuti, vähemalt kolmel päeval järjest, aga võib ka iga päev, kui soovid!

 • Rikkuse palve
 • -
 • Stella Shakti
00:00 / 00:00

Kui klikid siia lingile, jõuad failipanga lehele.

Ära lase ennast häirida sellest, et ta pakub sulle tasulist teenust, saad faili alla laadida tasuta!

Siin see osa on ettevalmistuseks, et küllus saaks hakata voolama veelgi sujuvamalt.

Kohtud nende punktidega ka hilisemas pühitsuses, siis saad juba vaadata, kuidas see Su elu muutnud on.

Õnnistust Sulle !

Kohtume meilitsi juba peagi!

Soovitused, mis on muutnud mu elu..

Võid kõiki neid siin all loetletud punkte jagada ka enda sõprade, tuttavate, kolleegide, perega!

Nii nagu kallima, armsama kohta oma elus me tahame kõike teada ning oleme kursis, siis miks ei peaks meil olema armusuhe ka selle aspektiga enda elus, mida nimetatakse rahaks. On ju ka see lihtsalt energia, mida võime ka nautida.

 

 • Kas tead oma pangakonto seisu hetkel?

 

 • Pangakonto numbrit peast?

 

 • On Sul juba tehtud eraldi pangakonto iseendale preemia tasumiseks? See on hämmastav, mismoodi Universum toimib, aga nii palju kui mina tean, siis need, kes hakkavad palka maksma ENDALE esimesena, hakkab ka elu uutmoodi vastama.

 

 • Kui tahad minna reisile, tee endale ka reisifond.

 

 • Enese harimise fond?

 

 • Lõbutsemise fond?

 

 • Hoian oma külluse altari puhta ja põletan seal küünalt iga päev, et valgus paistaks kõigisse eluvaldkondadesse.

 

 • Kannan rahakotis küllusekivikest (tsitriin, mäekristall vms)

 

 • Räägin rahast alati lugupidavalt ja tänutundega.

 

 • Maksan arved õigel ajal ja saadan alati suure aitähi universumisse, et seda teha saan.

 

 • Suralaha on alati rahakotis ilusti õiges järjekorras, ja ma tean, palju mul raha on.

 

 • Poes tasudes ja raha või kaarti letile või masinasse asetades, ütlen mõttes: tulgu see mulle tuhandekordselt tagasi, aitäh.

 

 • On oluline, et saadan tasu või annetuse teele alati tänutundega, siis saab see mulle tagasi tulla!

 

 • Õnnistan poes käies kõiki ja kõike. Ehk siis kui on tooteid, mida ma väga tahan, aga veel ei ulati rahakott nendeni, siis selle asemel, et oiata, et issand kui kallis, siis ma ütlen: see ootab mind kõik ees! Visualiseerin või kujustan, kuidas ostan selle auto, kleidi või milleiganes, mida soovin.

 

 • Iga kord, kui poes tasun, ja saan vastu tseki, asetan selle endale südame kohale, sulgen hetkeks silmad ja ütlen mõttes kolm korda: aitäh, aitäh, aitäh, et olen saanud seda endale lubada.

 

 • Näide: see võtab aega vaid paar sekundit, aga annab tohutult selge tänutunnetuse ja sellega magnetiseerin enda ellu veel suuremat tänu.

 

 • Keeran oma külluse termostaati iga päev natuke suurema peale. Ehk siis luban endale luksusi, mida varem olen enesele keelanud. See on olnud tohutu muutus minu elus! Universum tunnetab ju ära, milline mu elustandart on. Mida paremini hoolitsen enese eest, seda parema meelega toetavad ka teised minu teekonda! 

 

 • Näide: kui hakkasin poest ostma õunu mitte hinna järgi, vaid selle järgi, et millised õunad mulle tõeliselt maitsevad (mis olid veidi kallimad) tuli mu juurde inimesi seanssidele nii palju, et mul olid seansijärjekorrad mitu nädalat.

 

 • Uskumus, et vaimne olemine tähendab vaesust asemel tunnistan ja võtan vastu uskumuse, et kõik maine pärineb vaimsest ja mida kvaliteetsemat elu elan ise, seda parema kvaliteediga tooteid/teenust/kingitusi inimkonnale saan läbi enese pakkuda. 

Minu jaoks on olnud ülioluline, et inimesed, kes käivad mu juures koolitustel ja seanssidel või kogevad erinevaid kogemusi, et neil oleks seda kogedes lihtne, mugav ja luksuslik olemine. Sest see, mida loome, pole ju lihtsalt seansid või koolitused või need asjad, mida pakume, aga see VIBRATSIOON, see armastuse tasand, mida inimesed ise kaasa võnkudes kingituseks saavad. Harmooniline vibratsioon loob harmoonilise kasvuvõimaluse.

 

 • Kõike jagub mulle ja jagamiseks.

Seepärast pühendan oma aega erinevalt. Minu töös on näiteks selgelt ära jaotatud asjad, mida teen heategevuseks, mida teen küllusteadvuse tõstmiseks (kõik, kes tasuvad teenuste või aja eest, suurendavad ju ka enda külluse voogu). Näiteks jagan ma tasuta infot oma FB lehel, blogis, meilidele vastates ja heategevusprojektides (mõned kaugseansid näiteks). Kuna aga ka minul on tarvis kuidagi tasuda oma töövahendite eest ja luua keskkond, et ma saaks kirjutada raamatuid, salvestada plaate või reisida, et juurde õppida, mida teistega jagada, siis osa minu tegevusest on ka tasuline. 

 

Olen täheldanud, et mida enam väärtustan ise enda aega, seda enam oskavad ka teised sellest lugu pidada.  See on olnud minu jaoks väga suur õppimise koht ja ma loodan, et Sinu jaoks on see lihtsam, kuna seda kogemust Sinuga jagan. Omal ajal pidin selle kõik ise välja mõtlema, seega võid proovida ja katsetada, mis Sinu jaoks toimib. Veel, et seda pilti selgitada, siis kui ma alustasin kunagi, mõtlesin, et ohh, teeks kõik tasuta kõigile, et kõik saaks kõike kogeda. Tulemuseks olid haigutavad inimesed, kes ei viitsinud väga palju kuulata (mitte küll kõik, aga mõned!), mis viis minu tuju alla ja rente ja kommunaale see minu jaoks ka ära ei tasunud. Pidin vastu võtma otsuse ja asuma enda aega väärtustama, et saaksin oma südame soove ellu viia.

 

Minu südame sooviks on olnud see, et kõikide südamesoovid täituks. Seega olengi pühendanud oma elu valgustatusele ja teadlikkuse loomisele, et me terve inimkonnana julgeks käia oma tõelise rõõmu teed.

 

 • Minu töös on tähtis kvaliteet ja kvaliteedi loomiseks võin ma endale lubada parimaid töövahendeid.

 

 • Minu roll on abistada seda, kus näen abi vajatavat, olen inimkonna teenistuses.

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

* nii koolituste kui seansside raha tagastamine 

on kuni 14 päeva ostuhetkest,

hilisemaid pretensioone ei rahuldata

 

©Inspiratsioonikool

sydamekeskus@gmail.com

StellaShakti.com

SUBSCRIBE YOUTUBE* LISTI

 • w-facebook
 • Twitter Clean
 • w-googleplus