Suurepärane algus!

 

Tervitan Sind, armas ja hea, kes Sa oled otsustanud oma elu käsile võtta ja luua, mida tõeliselt kogema oled tulnud!

Tead Sa, et juba puhtalt needsamad küsimused läbi mõelda, mida tegid koolituse alguseks, oled Sa juba astunud tohutu sammu oma isiklikus arengus. Ja mitte ainult isiklikus, vaid terve inimkonna heaks!

 

Just nimelt! Kui oled juba jõudnud ka nende ridade lugemiseni, oled selgelt vapram kui miljardid teised, kes alles ootavad, et taevast hakkaks kuldmune sadama. Meie oleme need, keda terve inimkond on ammu oodanud - endast teadvele ärkavad imelised teenäitajad, teadlikud loojad. Sinu praegune oma elu korrastus on palju enamat kui lihtsalt eesmärkide saavutamine. See on ärkamine Valgustatuse ehk Teadveloleku energiasse. Mida enam teadvel oled Sina, seda enam kiirgad seda ka endast väljapoole ja saad maailmalt peegeldusena vastu.

 

Võib-olla on Su kodu nende päevadega saanud palju mõnusamaks kohakeseks? Oled saanud mõne selguse oma mõtetes, tunnetes? Võimalik, et alles plaanid suurpuhastust ette võtta. Olgu, kuidas on, igatahes tea, et

 

Sul on alati võimalik

ALUSTADA JUST NÜÜD.

 

Kasvõi võtta see kümme minutit ja täie pühendumisega teha midagi, mida oled ammu edasi lükanud. See aitab vabastada tohutu hulga energiat ja tavaliselt annab seesugune asjade lõpule viimine või otsustus neid mitte kunagi edasi teha, suure energialaengu ja sellega ka väga mõnusa enesetunde.

 

Ehk siis selle nädala teema ongi meil korrastus ja asjade seadistamine: otsustamine, mida tahame, kuidas tahame ja kas tahame. Võimalik, et otsustad kõigist tahtmistest lahti lasta. Ka see on üks valikuvariantidest! Aga tähtis on siis meeles pidada, et me teeks JUST SEDA, MIS MEIS TEKITAB PARIMA ENESETUNDE!

 

Nädala lõpus saan Sulle ilmselt saata ka Sinu ankeedile omapoolseid kommentaare ja juhendust, kuidas neid teemasid saaksid enda kasuks veelgi efektiivsemalt tööle panna, et vooga täielikus harmoonias elada.

Seniks aga mõnusat koristamist, korrastamist ja soovitan pidada ka päevikut oma seniste kogemuste kohta.

 

Lisan siia ka mõningased tähelepanekud, mil moel paremini keskenduda ning lisaks ka video päeviku pidamisest.

Võid selle video aadressi jagada ka oma sõpradega!

 

https://youtu.be/P3jUWShVcoM

 

 

 

Külluse loomise internetikursus

Teine külluse pühitsus

Keskendumine

Jagan enda kogemusest:

 

1) Ainult unistamine ei kanna vilja. Nagu seemnest ei kasva taim, et vilja kanda, kui ma teda maasse ei pista ja ei kasta ega hoolda, samamoodi vajavad ka meie unistused regulaarset hoolitsust ja tähelepanu. Mida enam millelegi keskendun, seda tugevamaks see kasvab. Nagu kõigega - harjutamine teeb meistriks, siis järjepidevus ning püsivus koos positiivsuse ja kohasele tegevusele keskendumisega annab kõige efektiivsemad tulemused. Vahel on ka tarvis alustada täitsa millegi uue õppimisega. Ent mis võiks olla veel põnevam, kui õppida looma oma kõige põnevamat elu.. Kas oled valmis?! Hüvasti, igavus :)

 

2) Et luua uusi tulemusi, on tarvis muuta oma käitumisharjumusi - lõpetada kõik, mis raiskab aega, väsitav, kurnab vaimselt või füüsiliselt, ilma naudingut pakkumata. Selliste tegevuste järjepidevat tegemist nimetatakse sõltuvuseks - teen ja teen, aga tegelt sellest parem ei hakka. Vaatan üle, kuhu ma enda energiat kulutan? Ka hädaldamine ja kurtmine võivad olla väga ohtlikud mõnuained - pealtnäha tavaline, sest "kõik ju teevad nii", aga kui energiatasandilt vaadata, oleks võinud selle ajaga hoopiski:

küsida nõu, meditatsioonis saada vastuseid enda seest, leida olukorrale positiivne lahendus, lõõgastuda ja nautida hetke vms

 

3) Eemaldan ajakavast KÕIK üleliigse - okei, ei pea mõtlema, et elu lõpuni enam Facebooki ja teleka taha ei lähe. Võtame seda kui üht jumalikku eksperimenti ning järgmised 21 päeva (kujuta ette, seda on terve elu pikkusega võrreldes ju nii vähe!), keskendun sellele, mida tõeliselt kogeda soovin! Näiteks 3x10 min päevas kirjutada päevikusse üles enda unistused?! Ehk siis tunni asemel internetis, veedan ma pool tundi enda elu elades! Omaenda elu põnevaks looks luues.. Mis võiks olla veel mõnusam kui siis nende unistuste kogemusi tunda?

 

4) Asun nautima protsessi.

Kujutan ette, et olen muinasjututegelane. Mul on mu anded, võimed, minule eripärane välimus ja karakter. Võtan aega, et mõtiskleda - kui jumal oleks lavastaja ja mina oleks näitleja, mille jaoks ma kõige paremini siia maailmasse sobiksin? Mis tekitab mus kõige ülevama meeleolu? Kas ma juba elan selles õhustikus?

Millele võiksin keskenduda, et seda kogemust luua juba täna?

Kui mu elu tundub mulle jama ja igav, siis järelikult olen unistanud liiga väikselt!

 

Mis oleks, kui ma üllataks täna ka iseend?! 

Siin ka inspiratsiooniks üks väike vahepala :)

Õnnistust Sulle !

Kohtume meilitsi juba paari päeva pärast!

 

 

 

 

BOONUSMATERJAL!

Et aga külluse tee on imede ja avanemiste imeline rada, siis saad täna boonuseks ja kingituseks kuulata siit ka üht lisa-seanssi, spetsiaalselt koristuslaine toetuseks.

Selle nimi on

Külluse blokeeringutest vabastamine.

Vajuta siia üles roosale kingituse nupule ja kuula :)

Kui klikid siia lingile, jõuad failipanga lehele.

Ära lase ennast häirida sellest, et ta pakub sulle tasulist teenust, saad faili alla laadida tasuta!

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

* nii koolituste kui seansside raha tagastamine 

on kuni 14 päeva ostuhetkest,

hilisemaid pretensioone ei rahuldata

 

©Inspiratsioonikool

sydamekeskus@gmail.com

StellaShakti.com

SUBSCRIBE YOUTUBE* LISTI

  • w-facebook
  • Twitter Clean
  • w-googleplus