top of page

Kaugreiki seanss

SISEMISE PÄIKSE VABASTAMINE

 

Ma olen kogu südamest rõõmus, et oled jõudnud siia lehele ning soovin Sulle imelist seansi kogemist!

Tänan Sind annetuse eest ning ma loodan, et Sinu südamesoovid täituvad!

 

Seanssi saad vastu võtta praegusest 21. novembri südaööni endale sobival päeval ja kellaajal, mulle eraldi seansi vastuvõtmisaega teatada pole tarvis. Esimestele seansi allalaadimise võimalus. Seanss kestab u 30 min.

 

Tere tulemast kogema tasakaalustavat seanssi! Seekordne tema on enesekindluse enese väestamine ja oma tõega kontaktis olemine. Selline huvitav kombinatsioon, mida olen tajunud, mida oleks tarvis ühendada, on siis ühendus kõrikeskuse ja päikesepõimiku vahel. Kõrikeskus asub kaela piirkonnas – on seotud füüsilisel tasandil seotud meie kilpnäärmega ja kõrvalkilpnäärmega. Ning päikesepõimik asub meie nabapiirkonnas – füüsilisel tasandil asub siin siis väga oluline närvide koht – närvidaitavad meil tunnetada ja aru saada ja mõista seda maailma. Tajumeelte ühendus – ega siis ilmaasjata vanarahvaski öelnud, et päikesepõimiku piirkond ehk siis kõht on kõige parem tunnetuse edastaja, ehk siis meie intuitsioon ehk kõhutunne saab toimida kui me oleme oma keha kuulamas, tunnetamas; mitte ainult mõistusega ei mõtle loogiliselt, vaid lubame ka läbi kehatunnetuse endal tajuda-tunda seda maailma ning vastavalt tunnetusele teha ka otsuseid.

 

Kindlasti oleme elus kogenud kogemusi, kus me oleme käitunud oma sisetunde vastu, ehk me ei ole oma tõega olnud kontaktis või ei ole siis kuulanud enda tõetunnetust. Ja tõetunnetus, see on hästi tugevalt seotud kõrikeskusega, kuna ülevalt alla laskuvad energiad, ehk terviklikkuse ehk valgustatuse ehk ühendatuse ehk teadlikkuse energiad laskuvad ülevalt alla, siis meie kõrikeskus on justkui selline filter või portaal, kanal, läbi mille see valgus saab laskuda meie südamesse läbi meie mõistuse – ülevalt läbi kroonkeskuse meie mõistus, meie aju arvutab selle informatsiooni lahti.

 

Ning kõripiirkond on filtriks, missugune info nüüd jõuab alla ka südamesse. Ja ka teistpidi – et südamesse tulev info, kõik, mis tuleb siis altpoolt, mis on seotud Maa energiaga, Loovuse energiaga, kerkib energia üles läbi päikesepõimiku. Ehk siis meie Enesekindluse, ja ka Julguse Väravad läbib energia enne kui ta südamesse jõuab. Ning nüüd olekski hea need keskused südamekeskuse ümbert puhastada, tasakaalustada, väestada. Energia, mis kiirgub südamest ja mis kiirgub südamesse, oleks võimalikult adekvaatne ja arusaadav. Sest mõnikord võime küll midagi tunnetada, aga raske mõista, mis see on, mida me täpsemalt tunneme. Et seda mõistmise tasandit veelgi suurendada, selleks seesama seanss siis loodud ongi.

 

 

See on puhastav ja selgust loov protsess, kus läbi teadlikkuse ja tähelepanu saatmise häälestub terve meie keha ümber armastuse sagedusele.
Palun pane tähele, et seanss ei ole asendamaks tavameditsiini, vaid toetuseks, abiks ja ennetuseks, kui on tarvis enda olemist korrastada. 


Pühitsus on miski, mis muudab Su uue kogemuse igapäevaselt kättesaadavaks uueks olekuks. Iga sõna, mõte ja kogemus on muutus ja selle muutusega kaasa lennates on võimalik tõusta uutesse teadvuseväljadesse, mis aitavad vana tüüpi teemadel lihtsalt lahustuda puhtaks armastuse väljaks. Tänutunne kõigi kogemuste eest avab värava, mill kaudu saab ajaloo tarkus Sulle kannatuse asemel toetuseks kui lubad...

Oled oodatud ja armastatud! Seanss on häälestatud olema kõikide hingede kõrgeima tee hüvanguks.

Seansi käigus vabastame vanad mittetoetavad mustrid ja suuname energia uuele ümber. See on lihtne, väga tõhus ja toimiv kaugreiki seanss.

Seansi vastuvõtmiseks käivita allolev mp3 või lae see endale eelnevalt internetist oma arvutisse alla. Seejärel lihtsalt heida mõnusalt pikali, võid seda vastu võtta ka uneajal.

Ja ütle enda südames:

***OLEN TÄNULIK KÕIGE EEST.***

Hea, kui saad ärgates või üles tõustes teha oma päevikusse märkmeid ja üles kirjutada ka seonduvad unenäod, neis võib olla vajalikke vihjeid tuleviku tarvis.

 

Keskendu seansi ajal lihtsalt keha tunnetusele ja sügavale hingamisele.

 

Ka see on täiesti normaalne kui esimeste seansside ajal väga palju füüsiliselt tunda pole. Muudatused toimuvad ja harmoonia tasand saab väga mitmetes plaanides elegantselt seadistatud, selliselt nagu see on just Sinule parim! Muutused võivad olla arusaadavad ka alles mõne aja pärast ja võib ka olla, et ise on neid raske märgata. Küll aga märkavad seda Sind ümbritsevad kui rohkem naeratad või oled tasakaalukam. Pea päevikut, joo rohkelt vett ning hoia oma tähelepanu igapäevaselt enam oma südamel, need väiksed uued harjumused saavad Sulle peagi tavaliseks sõbraks ja siis näed isegi kui imelisi vilju elupuu Sulle kingib lihtsalt selle eest, et olemas oled!


Reiki kohta saad lisaks lugeda siit.


Õnnistust!
Stella

ReikiMeister

 

Muusika autor helimeister Kevin McLeod.

 

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmise ajal siit.

 

Loe lisaks blogist
bottom of page