top of page

Kaugreiki seanss

VALGUSE S

 

Seansi käigus võimendame mõistmist ja arusaamist:

Ajaloo muutmine toetuseks

Läbi tänulikkuse enese väestamine

Iseenda ümberprogrammeerimine armastuse sagedusele

Terviklikkuse loomine

 


Seanssi saad vastu võtta 26. detsembri südaööni endale sobival päeval ja kellaajal, mulle eraldi seansi vastuvõtmisaega teatada pole tarvis. Seansi kestvus u 40 min.


Seanss on jõulukingituseks Sulle ja võid seda kuulata ka tulevikus nii palju kui soovid. Iga kord seanssi kuulates tugevdad selle mõju ning saad seadistada oma elu ühe kõrgemale teadlikkuse tasandile. Soovitan peale seanssi enda jaoks oma unistused üles kirjutada ning astuda ka vajalikke samme nende täitumise suunas. Tulevikus selle seansiga töötamiseks palun lae see mp3 siit alt endale arvutisse enne 26. detsembri südaööd.


See on puhastav ja selgust loov protsess, kus läbi õnnistuse saatmise häälestub terve meie keha ümber armastuse sagedusele. Läbi tänutunde saame ajaloo endale toetuseks ja läbi selge taotluse saame oma unistuste seemned kasvama panna.


Pühitsus on miski, mis muudab Su uue kogemuse igapäevaselt kättesaadavaks uueks olekuks. Iga sõna, mõte ja kogemus on muutus ja selle muutusega kaasa lennates on võimalik tõusta uutesse teadvuseväljadesse, mis aitavad vana tüüpi teemadel lihtsalt lahustuda puhtaks armastuse väljaks. Tänutunne kõigi kogemuste eest avab värava, mill kaudu saab ajaloo tarkus Sulle kannatuse asemel toetuseks kui lubad...

Oled oodatud ja armastatud! Seanss on häälestatud olema kõikide hingede kõrgeima tee hüvanguks.

Seansi käigus vabastame vanad mittetoetavad mustrid ja suuname energia uuele ümber. See on lihtne, väga tõhus ja toimiv kaugreiki seanss.

Seansi vastuvõtmiseks käivita allolev mp3 või lae see endale eelnevalt internetist oma arvutisse alla. Seejärel lihtsalt heida mõnusalt pikali, võid seda vastu võtta ka uneajal.

Ja ütle enda südames:

***OLEN TÄNULIK KÕIGE EEST.***

Hea, kui saad ärgates või üles tõustes teha oma päevikusse märkmeid ja üles kirjutada ka seonduvad unenäod, neis võib olla vajalikke vihjeid tuleviku tarvis.
Keskendu seansi ajal lihtsalt keha tunnetusele ja sügavale hingamisele.

 

Ka see on täiesti normaalne kui esimeste seansside ajal väga palju füüsiliselt tunda pole. Muudatused toimuvad ja harmoonia tasand saab väga mitmetes plaanides elegantselt seadistatud, selliselt nagu see on just Sinule parim! Muutused võivad olla arusaadavad ka alles mõne aja pärast ja võib ka olla, et ise on neid raske märgata. Küll aga märkavad seda Sind ümbritsevad kui rohkem naeratad või oled tasakaalukam. Pea päevikut, joo rohkelt vett ning hoia oma tähelepanu igapäevaselt enam oma südamel, need väiksed uued harjumused saavad Sulle peagi tavaliseks sõbraks ja siis näed isegi kui imelisi vilju elupuu Sulle kingib lihtsalt selle eest, et olemas oled!


Reiki kohta saad lisaks lugeda siit.


Õnnistust!
Stella
Reiki Meister

 

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmise ajal siit:

Loe lisaks blogist
bottom of page