top of page
b-kaksikleegikursus.png
Kaksikleegi e-kursuse 1. klassi registreerimisvorm
Vali palun sobilik variant

Kohe peale registreerimist suunatakse sind järgmisele ettevalmistuslehele ja saad endale meili teel ka kinnitusmeili vajaliku lingiga. Kui inboksis ole, vaata läbi ka muud kirjakasti osad.

Palun tee siia alla kasti linnuke, kas oled oma Kaksikleegiga...

KAKSIKLEEGI KURSUS

1. KLASS

alustame 12. mail, kuid saad koolituse vaatamist alustada, seda läbida ning üle vaadata endale sobivatel aegadel vähemalt 2 aasta jooksul

4-nädalane põhjalik e-kursus, mille käigus jagan sinuga baasteadmisi, tänu millele enda kaksikleegi teekonnale panna tugev vundament, alus ja stabiilne arengusuund, et edasine saaks ehitatud tugevale pinnasele.

Kui sõna Kaksikleegid ei kõneta sind, võime seda nimetada ka TÕELISE ARMASTUSE LEIDMISE TEEKONNA TOETUSEKS.

 

Jagan sinuga enda teekonnatarkusi ja ka isiklikke kogemusi, tänu millele enda kaksikleegiga kohtunud oleme ja nüüd ka koos Sri Lankal elame. Võin enda kogemusest kindlalt väita, et see pole müüt ega lihtsalt fantaasia, see kogemus on väga tõeline. Olen ise sel teekonnal olnud teadlikumalt aastast 2016 ning füüsilisel tasandil kohtumine toimus meil veidi rohkem kui aasta tagasi. Praegu oleme ametlikult koos suhtes ning salvestan neid materjale siinsamas meie Sri Lanka kodukeses. Olen nii õnnelik ja tänulik, et hakkasin selle teema kohta õppima ja uurima juba palju varem, sest mida põhjalikumalt oleme selleks ette valmistunud, seda kergemalt see harmooniasse kokkutulemine saab toimuda!

BOONUS

Lisaks internetikoolitusele saad liituda ka meie privaatse FB grupiga, et jagada enda kogemusi, küsida küsimusi ning lugeda ka teiste kogemusest.

Koolitusel saad algteadmised ka reiki ja teemant-tervenduse ja suhete toimimise psphholoogia kohta, et enda teekonda veelgi sujuvamaks muuta.

 

KURSUST SAAD VAADATA ENDALE SOBIVATEL AEGADEL, MATERJALID SAADAN SULLE MEILI TEEL

Kursus kestab kokku 4 nädalat. Saadan igal nädalal kirja linkide ja pühitsustega sulle meilile.

Koolitus koosneb videomaterjalidest, spetsiaalsetest meditatsioonidest ning lihtsatest praktikatest, mida saad igapäevaseks kasutamiseks võtta.

Kaksikleegi koolituse pühitsusmeditatsioonid on vaid koolitusel osalejaile.

Avalikumaid kaksikleegi meditatsioone saad lisaks kuulata piiramatult mu Youtube'i VIP-grupis MEISTERLOOJAD (need on saadaval ka neile, kes pole koolitusel osalejad).

LISAKS E-KOOLITUSELE ON TULEKUL

Suvel on tulemas ka KAKSIKLEEGITEELISTELE SPETSIAALSED SUVELAAGRID E RETRIIDID.

(Selle info panen ka peagi üles). Üks retriidi asupaikadest on ka Tallinnas.

Tuleme mu kaksikleegiga Eestisse ning saame teile jagada enda teekonna kohta ning vastata teie küsimustele, oleme valmis teid igati aitama, see teekond on väga maagiline!

 

KOOLITUSE TASU

Kuna olen seda koolitust praegu koostamas, siis esimese lennu annetustasu on soodustusega – saad ise selle kursuse kujunemisele kaasa aidata.

Tavahind esimesel lennul e 12. mail algaval kursusel 111€

Kui soovid, saad tasuda ka kahe osa kaupa kahe kuu jooksul.

Sel juhul on tasu 62€+62€

Või 3 kuu jooksul

Sel juhul on tasu 44€+44€+44€

Tasumise graafik 44€ enne 11. maid 44€ enne 11. juunit 44€ enne 11. juulit

Lisaküsimuste korral saad võtta ühendust inspiratsioonikool@gmail.com

Koolituse eest saad saata annetuse

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

Selgitus: KL annetus + nimi

Peale tasu saatmist palun täida lehel olev registreerimisvorm.

PEALE REGISTREERIMISVORMI TÄITMIST

peaksid saama automaatvastuse meili teel. Kui inboksi seda ei ilmu, vaata palun üle muud kohad oma kirjakastis, kuna see on automaatvastus, on see läinud võibolla mõnda teise kausta.

Gmailis leiad kirja ALL MAIL alt sel juhul.

Kui siis ka pole kirja ilmunud, palun täida registreerimisvorm uuesti ning palun jälgi, et oleksid selle õigesti kirjutanud, et poleks tähevigu vms.

Samuti kui koolituse algusajal pole meili saabunud või kursuse ajal esineb ujub mingeid tehnilisi kalasid, palun saada mulle meili teel teavitus inspiratsioonikool@gmail.com , saan üle kontrollida ja esimesel võimalusel kõik korda seada!

 

 

Rõõmsa kohtumiseni!

Stella Shakti​

Maagilise Reiki Meister ja kanaldaja

Tasakaalustamise meister ja õpetaja

Püha Seksuaalsuse Maagia õpetaja ja kanaldaja

Teadliku Unenägemise praktik (enam kui 15 aastat praktikat)

mitmete raamatute autor

 

http://StellaShakti.com

sydamekeskus@gmail.com

bottom of page