MR II astme internetikursus

Kümnes nädal 

MAAGILISE REIKI VALGUSEVOOG

Õnnitlused, see on viimane teoorianädal selles seerias!

 

Kümnenda nädala materjale on u 1,5 tunni jagu.

Võid neid mõistagi läbi vaadata endale sobival ajal ja tempos.

Järgmise e viimase nädala materjalid on neile, kes soovivad ametlikku kutsetunnistust ja on huvitatud ka Maagilise Reiki Meistrikoolituse kohta lähemalt teada saama.

 

Kui soovid alustada koolituse vaatamist täitsa algusest, siis

on need lingid sulle siin:

https://www.stellashakti.com/2mr-sissejuhatus

https://www.stellashakti.com/2mr-esimene

https://www.stellashakti.com/2mr-2n2dal

https://www.stellashakti.com/2mr-3n

https://www.stellashakti.com/2mr-4

https://www.stellashakti.com/2mr8

https://www.stellashakti.com/2mr9

 

26:11

Tervitused Sulle mandariniaiast!

Soovitus: mil iganes saad, proovi teha seansse looduses, kasvõi aias, metsas mõnel puutüvel istudes või suvel pehmel samblal pikutades – seesugused kogemused on tavaliselt vägagi meeldejäävad!

Talvisel ajal saab seda teha ka mõnusa väikse lõkkekese ääres – maagiline maailm on kõikjal!

 

Soovi korral võta palun ka rahulikult aega 10-15 min, et enda tänane taotlus ja soovid enda jaoks üles kirjutada. Võid panna taustaks mängima ka näiteks selle

maagilise taustamuusika.

PÜHITSUSED UUDE ELLU

Ehk oled tunnetanud, et mõnus, kui keegi on toeks ja aitab sul maailma mõista, sind suunata ja su tähelepanu tuua sellele, mis vajab vaatlemist.

Aastatuhandeid on selleks olnud vaimsed õpetajad, teenäitajad, abistajad, kes inimestel aitavad meeles hoida, mis on oluline ja mis on kaduv.

Energiatase on aga planeedil väga palju tõusnud ja me oleme üha enam iseseisvalt suutelised Algallika juhatust saama.

Oleme sisenenud Veevalaja ajastusse, kus üha suurem vastutus oma elu eest lasub üksikindiviidil endal. Meie võime oma südame käest juhatust saada ning õppida on aina kasvanud.

Sestap tuli ajakohane pühitsuse õpetus meile järgmine:

PÜHITSEN ISE ENNAST UUDE SAGEDUSSE

Seda pühitsust võid sa teha ja kogeda kas ühe korra või kui soovid, siis lõpmatu arv kordi.

Selleks pole tarvis sul abivahendeid ega ühtegi eset, teist inimest või õpetust kui omaenda südame kuulamine.

Mida pühendunumalt sa seda praktiseerid, seda tugevamaks su intuitsioon ja sisemine äratundmine muutuvad.

See võib algul tunduda isegi "liiga lihtne", aga kui hakkad seda tõepoolest igapäevaselt kasutama, võid näha, kuivõrd sügav ja võimas su südame kaev on, millest saad ammutada nii endale kui teistele.

Praktiliselt kuidas see protsess näiteks välja võiks näha, on siis see,

 

1) et sa võtad endale pühitsuseks aega ja lood enda kodus püha ruumi, omaetteolemise võimaluse. On see 10 min, tund aega, päev või mistahes muu ajaühik – tea, et see, mis TUNDUB PARIM, ongi parim.

2) Vali taustaks mõni taustamuusika, kui sulle meeldib muusika abil sisemuses lennata. 

 

3) Võta see aeg REAALSELT ENDA SÜDAMEGA RÄÄKIMISEKS.

Soovitan alati alustada dialoogi päringuga:

 

kallis süda, kas sa kuuled mind?

Tunneta seda vastust. Kui vastus on jah, jätka. Mina saan vastuseid läbi oma mõtete. Algul või tulla ka kahtlus, et kuidas ma vahet teen, kas on südame hääl või ei, siis mina näiteks hakkasin oma keha käest küsima. Kui tunne oli vastustes hea ja avarduv, sain aru, et see ongi südame ehk jumala hääl.

Kui vastused on põiklevad, kahtlevad, hirmusid täis, siis tean, et see on ego, kes ei taha tõele otsa vaadata. Tõde on alati ilus, vabastav ja julgustav, elu ja tervislikkuse poolt ning arvestab kõigi parima äranägemisega.

Kui muidu on raske südame häält kuulata, siis soovitanalgul kasutada AUTOMAATKIRJUTAMISE meetodit. Selliselt kirjutad endale huvipakkuva teema või küsimuse paberile. Seejärel teed palve, et süda vastaks sulle selgelt ja arusaadavalt just nii nagu parasjagu kohaseim on.

Kui selliselt on ikkagi keeruline enda sisse minna, et vastuseid saada, siis soovitan enne sellist sisekaemuse pühitsust teha endale reiki seanss, lõõgastuda soojas vannis, käia saunas, süüa rohkem soojendavaid toitusid ja looduses jalutamas. Võimalik, et oleks hea teha ka veidi infopaastu (telekas raadio jms näiteks sellel päeval jätta rahulikult vaikusesse), et välist müra oleks vähem.

Kui kerkivad üles hirmutunded, ärevused jms andaga suhtlemisel, siis soovitan oma südamelt ja kehalt küsida, mis on see, mida keha rahunemiseks vajab. Kui iseseisvalt on raske seesugust protsessi ikkagi läbida, soovitan pöörduda ayurveda arsti vastuvõtule, et saada looduslikku abi või ka kasutada homoöpaatiat. Suuremate teemade puhul, kui on ikkagi suuremad kõrvalekalded sisemisest vaimsest või füüsilisest tasakaalust – pöörduda ka tavameditsiini poole.

Tasakaalus inimene terve tervise juures inimene on suuteline tavaliselt väga hõlpsalt enda südamega kontaktis olema, kui TA SEDA  PRAKTISEERIB.

Kuna see on uus harjumus, siis see võib tunduda algul imelik ja võõras, aga kui ma ausalt ütlen, siis see on üks kõige olulisemaid asju, mida elus üldse ära õppida.

Et isegi kui sa kõik muu siit koolitustelt ära unustad ja südamega suhtlust oskad, siis oled oma elus selgelt täiskohaga edulainesse sisse kirjutatud!

Mida enam midagi praktiseerid,
seda osavamaks sa selles muutud.

Kui tuled edasi õppima ka Maagilise Reiki Meistrikursusele, siis on seda oskust juba väga hea eelnevalt harjutada ja kasutada, et saada enda elukogemusest maksimaalselt taevalik voogamine.

Soovin sulle mõnusat enda pühitsemist ja aitäh, kui jätad siia koolituslehe alla serva ka enda kogemusest!

Mõnusat muusikat reiki seansside taustaks leiad näiteks siit.

❤️ ❤️ ❤️

Teeme väikese pausi, et ennast sirutada, tantsida, enne järgmise pühitsuse juurde minekut. Võid teha iseseisvalt joogat, hingamisharjutusi, reiki harjamist, keskse energia harjutust vms.

Mõnusat tantsumuusikat leiad näiteks siitkaudu.

PÜHITSUS MEISTRITEELE ASUMISEKS

See pühitsus on oluline osa nii praktiku- kui meistriteest.

Kui mäletad siis koolituse ühes osas palusin sul mõtiskleda ja üles kirjutada, missugused on sinu arvates meistri omadused. Kui sa seda veel teinud pole, siis praegu on selleks just parim aeg.

 

  • Võta palun 5-10 min ja mõtiskle – missugused on meisterlikkuse omadused sinu jaoks.

  • Palun kirjuta näiteks 10 punkti enda jaoks üles ja jäta iga omaduse juurde paar rida kirjutamiseks vaba ruumi.

  • Iga punkti juurde palun lisa, mismoodi ja mis situatsioonis SINA saaksid neid omadusi endas tugevdada ja väestada. Kellega? Mismoodi?

  • Seejärel võta palun 10-15 min ja tee endale üks mõnus seanss, et nende omaduste valguseseemned endasse külvata ja nautida nennde kastmist ja kasvamist.

 

Võid seda mõtisklust teha enda jaoks iga päev – vaadeldes olukordi, mis elus üles kerkivad tunneta ja mõtiskle – mismoodi meisterlik inimene selles situatsioonis käituks. Ka sellest pole hullu, kui vahel viltu veab – elu annab meile alati uue võimaluse! "Vigade" tegemine on imeline, see õpetab meile alandlikkust.

Aitäh, et oled valinud meisterlikkuse enda elus!

Sellega oled imeline inspiratsioon kõigile ümbritsevatele!

Võid taustaks kuulata näiteks midagi sellist maagilist.

2:33

Võid panna kirja, mida kogesid ja tundsid.

 

TUTVUSTAN SULLE KA UUT VÕIMALUST ENDA PRAKTIKA TOOMISEKS UUELE KVALITEEDI-TASANDILE

Kui sulle meie senine reiki-koolitus meeldis, siis mul on hea meel sind kutsuda ka edasi õppima. Leiad siit mu kodulehelt ka teisi e-koolitusi.

Eriti tahaks sulle aga soovitada just nimelt Teemant-terviklikkuse koolitust.

See on suurepärane lisa reiki praktikale. Mõni osa koolitusest on kattuv, aga tolles koolituses läheme seansside tegemisega tegelikult veeldi sügavamale ja saame õppida tundma enda ego ülesehitust ja ka seda, kuidas ego tasand ületada, et tulla elama enda keskmesse, enda südamesse veelgi sügavamalt.

Teemant-terviklikkuse praktika põhineb ülemaailmselt tunnustatud energiatööl nimega EMF Balancing Technique, mis on ülemaailmselt tunnustatud tervendusmeetod, ning mida kasutatakse ametlikult taastusravis näiteks Venemaal ja Saksamaal, ehk siis kindlustus tasub inimestele need seansid, kel on tarvis oma tervist taastada.

 

Ent see pole vaid selleks puhuks, kui midagi viltu on läinud, vaid ka suurepärane ennetus, et hoida oma tervist, nii vaimsel kui füüsilisel heaolutasemel. 

Kui tahad proovida, kas see energiatöö sulle meeldiks, siis see enese tasakaalustamise seanss on just nimelt sellesama Teemant-terviklikkuse koolituse üks osa. Saad koolitusel õppida ka ise  sedasama seanssi pakkuma, seega saad oma reiki seansid viia täiesti uuele erakordsele tasandile.

Maagilise Reiki Meistrikoolituse valmimisaega veel päris täpselt ei tea, aga suure tõenäosusega kusagil 2021 sügistalvel :)

Ka seda saad õppida e-kursusena.

Meistrikoolitusest lähemalt räägin sulle järgmise nädala materjalides!

Teemant-terviklikkuse e-koolitus on aga sulle juba praegu avatud!

Soovin mõnusat meditatsiooni kogemist ja kohtumiseni järgmisel korral!

KODUSEKS TÖÖKS:

  1. Palun vaata üle koolitusmaterjalid, järgmisel nädalal on nende inimeste jaoks, kes soovivad ametlikku e-diplomit saada, väike teadmiste kontroll tulemas. Võid selleks kasutada kõiki oma materjale. Teadmiste kontroll on selleks tarbeks, et ise end oma töös mõnusamalt tunneksid, seega pole see mitte minu jaoks õppimine, vaid su enda tulevaseks elus mõnus uus algus. Materjalid tasuks üle vaadata nii I-II astme koolituse omad + plakatijoonis.

 

Armastusega Armastuselt Armastusele

Stella

 

Aitäh, kui jätad siia alla kommentaariumisse ka enda selle nädala koolituse kogemustest mõne lausega, ja kui sul on küsimusi, siis kirjuta ka need julgesti siia.

 

Mõnusat praktikat!

 

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

* nii koolituste kui seansside raha tagastamine 

on kuni 14 päeva ostuhetkest,

hilisemaid pretensioone ei rahuldata

 

©Inspiratsioonikool

sydamekeskus@gmail.com

StellaShakti.com

SUBSCRIBE YOUTUBE* LISTI

  • w-facebook
  • Twitter Clean
  • w-googleplus